Kapela WaddA vydáva po dvoch rokoch nové EP Mainstream!

0
10
views

Po dvojročnej pauze si chalani z kapely WaddA povedali, že to skúsia rozbaliť v novom rockovejšom šate. Nové EP Mainstream je nabité ako energiou tak aj posolstvami zo sveta dnešnej hudby, politiky a dotýka sa aj situácie nárastu drogovo závislých mladých ľudí. K songu Závislosť spravili aj klip, ktorý je natočený infrakamerou, čo zvyšuje už tak dosť energiou nabitú atmosféru piesne!

Členovia kapely ostali traja pôvodní, Mopy, Ešus a Kubo a pribrali mladú krv Domina, ktorý je v kapele ako sólový gitarista. Jedna zaujímavá zmena prebehla v kapele a tou je. že klávesáka Kuba na koncertoch uvidíte za basovou gitarou. V lete chalanov čakajú koncerty, ktoré sú vždy zverejnené na ich oficiálnej stránke www.wadda.sk.

WaddA je Žilinská kapela, ktorá funguje s jednou prestávkou od roku 2005. Svoj debutový album s názvom „Včera deň sa zrazu zbláznil“ vydala v roku 2010. V novembri 2012 vydáva kapela svoj druhý štúdiový album „LEN RAZ“. Na oboch albumoch sa nachádzajú piesne výhradne v slovenskom jazyku.

Kapela hráva každoročne na festivaloch a v kluboch po celom Slovensku, ale aj v susednom Česku. Medzi najznámejšie SK/CZ festivaly, na ktorých sa chalani predviedli, patria „Topfest“a „Rock For People, ďalej Hodokvas, Orange Music festivaly, Cibuľa fest, Podhájska fest, Donovaly fest a mnoho ďalších.

Tip:  Brnenská dance-metalová skupina Denoi má namierené na východ Európy!

Nenechajte si ujsť: