Kapela ZOČI VOČI vydala nový singel Milión Ciest. V klipe si zahral aj Kuko z Horkýže Slíže!

0
42
views

Nitrianska formácia ZOČI VOČI opäť pobavila svojich fanúšikov štýlom im vlastným. To, že si zo seba vedia spraviť srandu potvrdili už v klipe ku skladbe Čerešne, ktorá patrí k ich najväčším hitom!

„Pieseň Milión ciest vystihuje to, ako to naozaj cítime a čo pre nás kapela ZOČI VOČI znamená. Videoklip naopak znázorňuje, ako nás vidia “tí druhí”,“ poznamenal líder kapely Michal Žitňanský.

Vo videoklipe, ktorého scenár pripravili práve muzikanti, si užili povolania ako smetiar, murár, či znudený kancelársky život. Nakoniec ale našli spoločnú cestu v hudobnom priemysle, do ktorého ich v klipe zasvätil sám Peter “Kuko“  Hrivňák. Muzikanti v klipe recesisticky poukazujú na to, čo o nich ľudia počas hudobnej kariéry porozprávali.

V klipe sa objavil aj výborný slovenský gitarista a producent Jimi Cimbala, ktorý dokáže v štúdiu Randal Group robiť naozaj „zázraky“, stlačením jedného tlačidla. Humorne tiež poňali aj stretnutie s kapelou The Paranoid, s ktorou ich podľa fanúšikov od začiatkov spájala rivalita. Aktuálne skôr vidieť snahu oboch kapiel spájať slovenskú rockovú scénu.

Tip:  Zdenka Predná a Oskar Rózsa predstavujú prvú spoločnú pieseň „Poletím“

„Počas natáčania sme si užili veľmi veľa zábavy, za čo ďakujeme aj chalanom z VLN Production, ktorí videoklip točili. Myslím, že takéto zábavné videoklipy sú presne to, na čo sa chcú naši fanúšikovia pozerať. A podľa prvých reakcií to vyzerá, že sme s klipom a aj novou skladbou trafili klinec po hlavičke,” dodal bubeník Vladimír Kovár.

Nenechajte si ujsť: