Kapelu Benjamin Gabe z Dunajskej Stredy si pod svoje krídla zobralo americké vydavateľstvo Gold Dragon Records!

0
27
views

Benjamin Gabe z Dunajskej Stredy je relatívne nová formácia na hudobnom trhu. Založenie kapely sa datuje na apríl 2015, keď vydali prvý singel s názvom „Part of Me“. Odvtedy vydali ďalšie single „New Tomorrow“ a „The L“!

Kapela Benjamin Gabe má aj silnú vizuálnu stránku, ktorú uplatnila v produkcii videoklipov k všetkýmsvojim skladbám. Kapela má dvoch členov, sú frontman Gábor Madari a gitarista János Gerő, ktorí sú okrem hudby aj starí priatelia. Benjamin Gabe od začiatku komunikuje v angličtine, nakoľko sa chce presadiť najmä na medzinárodnom hudobnom trhu.

Okrem štandardného obsahu produkujú aj svoju dokumentárnu show pod názvom Realbackstage. Benjamin Gabe vydala svoj debutový EP s názvom “First Wings”, ktorý okrem doteraz vydaných pesničiek obsahuje aj úplne nové piesne “Remember How We Used To” a “Barbie”.Tvrdá práca v predchádzajúcom roku sa odrazila vo výsledkoch kapely.

Nedávno oznámili, že po mesiacoch rokovania podpísala zmluvu s vydavateľstvom z USA. Ďaľšie albumy kapely tak bude vydávať Gold Dragon Records a tiež sa bude zaoberať aj manažovaním kapely.

Tip:  Éterickí Tolstoys vydávajú očakávaný debutový album v Slnko Records!

Nenechajte si ujsť: