Kapelu BRING ME THE HORIZON opúšťa Jona Weinhofen!

0
22
views

Smutná správa pre fanúšikov kapely BRING ME THE HORIZON! Gitarista Jona Weinhofen oficiálne 14. januára potvrdil, že opúšťa kapelu. Celú vec komentoval takto : “Po dlhom čase premýšľania  som sa rozhodol opustiť svoju aktuálnu polohu ako gitarista BMTH. Veci v kapele boli veľmi napäté, s množstvom sporov medzi mnou a niektorými členmi, ktorých nebudem menovať.” Kapela v hraní pokračuje ďalej a to s novým klávesákom Jordanom Fishom, ktorý predtým pôsobil v kapele Worship.

Vyjadrenie kapely BMTH : “Bring Me The Horizon sú Oliver Sykes, Lee Malia, Matthew Kean, Matthew Nicholls a Jordan Fish. Jona Weinhofen už nie je v kapele.”

Oficiálne vyjadrenie Jona W :

“After a lot of time and thought ive decided to leave my current position as guitarist with Bring Me The Horizon. Things in the band have been very tense with a lot of disagreements between myself and certain members who i wont name. Im thankful for my time with BMTH and i have met many good friends and been able to travel the world more. Im planning on moving back to Australia to pursue other musical ventures.  Thanks, Jona”