Kapely

Kapelu The Paranoid opúšťa spevák Rob!

Informácia sa objavila na Facebook profile speváka Roba Ravena. Kapela The Paranoid túto informáciu zatiaľ oficiálne nepotvrdila! 

“Drahí a vážení priatelia, fanúšikovia. Je mi ľúto, že vám to musím takouto formou oznámiť, ale ROZHODOL SOM SA UKONČIŤ SPOLUPRÁCU s kapelou,,The Paranoid”. Nebudem sa tu rozpisovať na dlhé stránky. Je to interné a len medzi nami. Každopádne im ďakujem, za takúto super príležitosť.”

“Veľa som sa od nich naučil, spoznal skvelých ľudí a zahral si mnoho super akcií. Ďakujem vám ľudia, že ste ma prijali, dali mi tak šancu vás zabávať a baviť sa s vami. Budem si to navždy pamätať a nikdy na vás nezabudnem. Život ide ďalej. S hudbou samozrejme nekončím, čas ukáže. Ďakujem vám ešte raz za všetko.”

The Paranoid je slovenská rocková kapela z dediny Úľany nad Žitavou pri Nitre. Skupina vznikla v roku 2007 a tvorí ju aktuálna zostava – gitarista Roman Birkuš, basgitarista Patrik Sýkora a bubeník Miloš Zaujec. Kapela The Paranoid v roku 2013 podpísala zmluvu s najväčším slovenským vydavateľom Universal Music Group pod ktorým vydala posledný album s názvom Sedem.

To Top