Kapely

Kapely se mohou hlásit do 17-tého ročníku Líhně!

Článok prečítate za: 1 min.

Příprava již sedmnáctého ročníku soutěže amatérských hudebníků Líheň v těchto dnech vrcholí! Na sklonku ledna tohoto roku byl spuštěn přihlašovací formulář pro kapely se zájmem zúčastnit se soutěže a do dnešního dne už tak učinilo na 200 hudebních skupin z Česka, Slovenska a Polska. Další zájemci ale ještě mají čas a mohou se hlásit do konce února!

Loňský ročník byl naprosto neskutečný a počet přihlášených kapel se pořadatelům jen těžko podaří s letošním omezeným rozpočtem překonat. Přesto pracují na řadě atraktivních změn a pro soutěžící mají připravenu hromadu cen včetně atraktivních vystoupení na řadě akcí.

Článok pokračuje pod reklamou

Retro ponožky

„Očekáváme pestrý výběr kapel, když jsme už v posledních týdnech loňského roku byli doslova bombardováni dotazy kapel, kdy a kde se hlásit. Nyní tedy nastal ten čas a my přejeme kapelám šťastnou ruku s výběrem toho správného songu do přihlášky – porota se už také těší,“ přiznává ředitel soutěže Marek Slonina. Další novinky pak slíbil prozradit během následujících dnů…

Newsletter

Odoberajte náš hudobný newsletter. Aktuálne informácie a novinky zo sveta hudby priamo do Vášho e-mailu.

Odoslaním aktivujete odber e-mailových upozornení na hudobné novinky. Odber môžete kedykoľvek zrušiť kliknutím na odkaz "chcem sa odhlásiť", ktorý nájdete v každom e-mailovom upozornení. Zadaním e-mailu súhlasíte s podmienkami.

Najčítanejšie články za 7 dní

To Top