Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Kapely SEMATAM a S Hudbou Vesmírnou prichádzajú s vtipnou novinkou

Netradičné lovestory medzi štýlovou čajočkou a chlapcom s ozaj osobitým prístupom k baleniu v zábavnom videoklipe plnom tanca. Kapely SEMATAM a S Hudbou Vesmírnou prichádzajú s novým singlom a je to riadna bomba! Svieže funky dopĺňa uletená choreografia, s ktorou sa popasovali členovia oboch kapiel a 30 komparzistov. Originálny príbeh zasadený do atmosféry plných nočných klubov vás zaručene dvihne zo stoličiek.

Kapela SEMATAM novou skladbou BOMBA v pop-funky štýle nadväzuje na svoj debutový album. Na pomoc si tentokrát zavolali známe hudobné trio S Hudbou Vesmírnou. Autorom hudby a textu je Marek Kutnár, frontman kapely SEMATAM a o finálny zvuk sa postaral hudobný producent Marek Šurin zo Soundshine. Príbeh, ktorý je zrejmý už z textu piesne kapely pretavili do vtipného videoklipu, ktorý zrežíroval Juraj Škula. 

,,Pesnička BOMBA vznikla ako diskotékové lovestory dvoch smiešnych charakterov. Na jednej strane máme týpka, ktorý sa cez víkendy mení na diskotékového kráľa, no jeho šviháckosť  okrem jeho mamy nikto nevidí. Na strane druhej je štýlová čajočka, ktorá jeho podivínskemu šarmu napokon podľahne. A keďže správny balič potrebuje aj poriadnych wingmanov bolo od začiatku jasné akej role sa chopia chlapci z SHV.“ hovorí autor skladby Marek Kutnár.

Reklama
Kapela Traky zverejnila skladbu s názvom Ja neviem sám

Letné funky bratislavské zoskupenie S Hudbou Vesmírnou oslovilo, a tak vzniklo jedinečné spojenie, v ktorom sa prelína štýl oboch kapiel. ,,Keď nás SEMATAM oslovili na spoločný song, pozrela som si ich prvý klip, potom druhý, tretí, a nevedela som prestať. Páčia sa mi ako skupina, majú obrovský drive, sú mladí (ako my ;) ), kreatívni a pozitívni.“ vysvetľuje Dominika Morávková, speváčka SHV.

,,Keď som prvýkrát počul túto pieseň, hneď som si začal tancovať a pohmkávať. Funky je veľmi chytľavý štýl, takže som so spoluprácou neváhal. Tým, že sú SEMATAM takí zapálení pre svoj projekt, pracuje sa s nimi veľmi dobre!“ dopĺňa Marek Koleno z SHV.

Vlčie maky na novom albume spojili náš krásny folklór a netradičné jazzové aranžmá

Pre kapelu SEMATAM bolo SHV jasnou voľbou. ,,Páči sa nám ako S Hudbou Vesmírnou pristupujú k svojej tvorbe. Od začiatku sme mali pocit, že sme si v niečom podobní a preto sme ich aj oslovili na featuring. Spolupráca nás v tom len utvrdila. Dominika, Sorizzo a Marek sú super týpci, myslím, že sme si skutočne sadli a verím, že sa BOMBOU naša spolupráca ešte nekončí.“ hovorí Marek Kutnár.

Reklama

Tanec je dôležitým prvkom videoklipov oboch kapiel. V BOMBE sa však muselo bratislavské trio popasovať s vtipnou choreografiou, ktorú vymyslel frontman SEMATAM Marek Kutnár. ,,My tance zvyčajne vymýšľame „za behu“. Tento klip si však vyžadoval tanečnú prípravu, pretože nás tam bolo viac a išlo o spoločnú ,,choreošku“. Najviac mi dali zabrať tie vysoké topánky. Už som si odvykla v takých chodiť.“ smeje sa Dominika.

Raper Dejvec predstavuje svoj prvý videoklip k skladbe Ready

Zábavné tanečné kreácie chalanov strhnú všetkých hostí v klube. Na záver si môžete vychutnať spoločnú choreografiu všetkých členov oboch kapiel a ďalších 30 komparzistov. ,,Ono sa hovorilo, že by sme mali v klipe tancovať. Ale kto videl klipy SHV vie, že je to skôr spontánna záležitosť. Toto bola “riadna choreoška” a bolo treba ju natrénovať. Dominika bola safe ale my so Sorizzom sme sa riadne zapotili. Bola to výzva a prča zároveň. Tešíme sa z výsledku.“ dodáva Marek z SHV.

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Kapely

The Miženko Brothers pokračujú na letnej vlne a po roku opäť vydávajú nový singel. A ako svoje Voľno trávite Vy? Pred rokom mali fanúšikovia...

Správy

Mladý slovenský producent, DJ a skladateľ Dlugosh má na konte ďalší medzinárodný počin. Po tom, ako v minulosti zabodoval na vydavateľstve najlepšieho DJ-a sveta Dona Diabla,...

Novinky zo sveta hudby

Kapela Iron Maiden po šiestich rokoch vydala novú skladbu s názvom The Writing On The Wall, ktorú si môžete exkluzívne vypočuť. Metalová kapela nahrala...

Zaujímavosti

Hudobné trio z Košíc KATE EVANS, ktoré vzniklo len v júni tohto roka, vydáva svoj debutový singel About us. V obsadení spev, gitara a...