Karol Komenda priniesol svoj ďalší vynikajúci videoklip. Tentokrát však nečakajte rock ´n´ roll!

0
6
views

Pred niekoľkými týždňami v posledný deň starého roku priniesol superstarista Karol Komenda svoj nový videoklip nahrávaný  v trochu inom duchu, než na aký sme zvyknutí. Zmes akustickej gitary, husličiek aj violončela dáva novej piesni s názvom “Zvonár” úžasnú atmosféru a pieseň si budete chcieť vypočuť znova a znova…

“Je to nová vec z ocinovej dielne, ktorú som naspieval a sú to v podstate “Návraty vol. 2” natočené opäť vynikajúcim Petrom Peo Sihelským. Natáčali sme to symbolicky v Banskej Štiavnici, kde sa natáčal aj predošlý videoklip. Na husle hrá Vladimír Darmovzal, ktorému patrí veľké vďaka hlavne za harmonické vystavania hlasov v rámci huslí a violončela. Na čelo hrá Matej Tkáč a hudbu ku videoklipu sme nahrávali tak isto tradične u majstra Róberta Halvoňa v Opatovciach nad Nitrou. Text napísala naša menovkyňa a kamarátka Zuzana Komendová,” prezradil nám o klipe viac Karol.

A dodáva: “Pre mňa je srdcovka nahrávať a celkovo riešiť muziku s ocom. Aj keď sám sa púšťam skôr do žánrovo iných vôd, mám rád aj klasickejší prístup k piesňam. V jednoduchosti je krása a výborne sa spieva len s gitarou, husličkami a čelom. 🙂 Pieseň ma asi vyše pol roka. Oco mi ju hrával doma a ja som prišiel s melódiou na spev.”

Aktuálne novinky a informácie o koncertoch nájdete na oficiálnej stránke https://www.facebook.com/komendakarol.