Recenzie

Keď ti funky hrá Trolejboys

Článok prečítate za: 1 min.

Bratislavská kapela Trolejboys po debutovom albume „Pod prúdom“, ktorý vyšiel pred piatimi rokmi  čoskoro vydá svoj druhý štúdiový album.

Ešte predtým sa však rozhodli potešiť svojich fanúšíkov vydaním svojho historicky prvého videoklipu k pesníčke „Keď Ti funky hrám“ z pripravovaného albumu. Ten výjde pod vydavateľstvom ajlavmjuzik vo formáte vinylovej platne.

Keďže ide o partičku, ktorá si produkuje všetko sama (hudba, texty, covery, plagáty..), tak aj k videoklipu pristúpili rovnako kreatívne a celý klip si vymysleli a zrežírovali sami. A výsledok je famózny! Ide skôr o krátky film, v ktorom sa dozviete, čo všetko sa dá stihnúť v bare počas toho, ako si Vaša polovička odskočí na toaletu.

Článok pokračuje pod reklamou

Retro ponožky

Nakrúcanie vôbec nebolo jednoduché, lebo celý klip je snímaný na jeden záber bez jediného strihu. Zúčastnilo sa ho takmer 100 účinkujúcich!! Nakrúcalo sa v Bratislavskom LUNA Bare a hlavnú úlohu v ňom stvárnil spevák skupiny Škrupo alias DJ Rakva, ktorý je známy najmä zo spolupráce s Vecom. Jeho filmovou partnerkou je herečka SND Dominika Kavaschová.

Newsletter

Odoberajte náš hudobný newsletter. Aktuálne informácie a novinky zo sveta hudby priamo do Vášho e-mailu.

Odoslaním aktivujete odber e-mailových upozornení na hudobné novinky. Odber môžete kedykoľvek zrušiť kliknutím na odkaz "chcem sa odhlásiť", ktorý nájdete v každom e-mailovom upozornení. Zadaním e-mailu súhlasíte s podmienkami.

Najčítanejšie články za 7 dní

To Top