Viac...

Kevin McCallister je po 28 rokoch opäť sám doma!

Sám doma je americký rodinný film natočený v roku 1990 režisérom Chrisom Columbusom. Autor hudby John Williams bol za film nominovaný na Oscara za najlepšiu hudbu za skladbu Somewhere In My Memory!

Hlavnou postavou filmu je malý Kevin McCallister, ktorého stvárnil herec Macaulay Culkin. Kevin je nešťastnou zhodou náhod donútený byť sám doma a postaviť sa dvojici prešpekulovaných zlodejíčkov a ochrániť pre nimi vlastný dom.

Film začína, keď sa rodina McCallisterových chystá na vianočný výlet do Paríža. V dome je prítomný tiež zlodej Harry, ktorý sa vydáva za policajta, aby zistil podrobnosti o rodine. Dodávková služba dovezie rodine pizzu na večeru. Kevin sa o ňu poháda so svojim bratom Buzzom a je poslaný do najvyššieho poschodia domu spať. Je naštvaný na svoju rodinu, a tak si želá, aby už naveky zmizla.

To sa mu nakoniec vypomstilo a zostal doma úplne sám. Ďalej to už však poznáte… Pozrite si fantastickú reklamu od Google, ktorá Vás vráti o 28 rokov späť. Macaulay Culkin sa vrátil ako 38 ročný Kevin, ktorému však tentokrát pomáha nová služba Google Assistant.

https://www.youtube.com/watch?v=xKYABI-dGEA

To Top