Koncerty

Koľko redbullov sa vypije na turné The Paranoid? Pozrite sa s nami do backstagu tejto show!

Druhý víkend turné kapelky The Paranoid je za nami. My sme na ňom opäť nechýbali a dnes sme sa rozhodli, že Vás zoberieme do zákulisia celej tejto showky.

Ak si myslíte, že všetko prebieha v štýle “sex, drogy, rock and roll” tak sa trošku mýlite. Prípravy už od obeda, hodiny a hodiny stavania, ladenia a nastavovania, či vyšperkovaná sveteľná show. To všetko má na starosti celá “TP crew” spolu s chalanmi z The Paranoid. Okrem nich samozrejme na turné cestujú aj kapelky Sanchez Amsterdam a The Now.

ALE POĎME NA FAKTY! Do tohto okamihu sa na turné  vypilo viac ako 264 redbullov, prepotilo viac ako 70 firemných tričiek a minulo 120 kilogramov CO2.

Okrem toho sa spravilo vyše 5000 fotiek, celá TP crew vypila cez 10 litrov borovičky, Patrik stihol jedenkrát skočiť do publika a nový spevák Rob zažil štyri najkrajšie koncerty v jeho živote. 

Nestačí? Napíšte nám do komentára aké zaujímavé štatistiky by ste chceli vedieť a my Vám určite niečo zistíme!

Aby sme ale nekecali úplne z cesty, včera sme ešte pokecali s Patrikom, ako sa mu páčilo včera v Pekárni. ” Včerajšia Nitra bola na jednotku. Vydýchany teplý vzduch ľudí, čo skáču pod pódiom… to patrí k správnej klubovej atmosfére. Ja som sa tešil na tento koncert, lebo v Nitre v pekárni sa mi hrá vždy dobre. Práve tu sme mali aj generálku na turné, na ktorej sme riešili zvuk a celú svetelnú show.”

Viac vyjadrení sa nám bohužiaľ dostať nepodarilo, ale Roman, Rob a Miloš sa nám určite vyjadria už budúci víkend v Brne!

POZRITE SI VIAC FOTIEK ZO ZÁKULISIA THE PARANOID TOUR 2018

PRE VIAC FOTIEK Z NITRY KLIKNI SEM!

PRE VIAC FOTIEK Z TRENČÍNA ZAS SEM!

To Top