Hľadáte niečo konkrétne?

Správy

Koncert Eda Sheeran v Praze se vyprodal za několik minut!

Ed Sheeran do Prahy zavítá v rámci evropského turné „Divide“ 2019. Atraktivitu koncertu určitě zvyšuje i fakt, že nejpopulárnější světový umělec vynechá okolní státy jako Polsko či Slovensko. Do České republiky se hudebník vrací po čtyřech letech od své beznadějně vyprodané premiéry v pražské Tisport Aréně!

„Je to pro nás opravdu velká čest, že jsme dostali možnost Eda Sheeran do Prahy opět přivést. Byli jsme při jeho českém začátku v roce 2015, kdy jsme organizovali jeho první pražský koncert. Od té doby s hrdostí sledujeme jeho raketový růst, „říká Lenka Muráriková z pořádající agentury Charmenko CZ.

Ed Sheeran loni vydal své třetí studiové album „÷“ (Divide), který získal ocenění Grammy a dosud se z něj prodalo více než 15,5 milionů kopií. Od té doby dominoval ve všech světových hudebních žebříčcích. Album „÷“ přinesl světové single jako Shape of You (třetí nejprodávanější singl všech dob ve Velké Británii a vůbec nejčastěji streamovaná skladba na Spotify), Castle on Hill, Galway Girl, Perfect nebo Happier a patří tak po předchozích albech „+“ (Plus , 2011) a „x“ (Multiply, 2014) k dalším průlomovým nahrávkám světové hudební historie.

Reklama

Vstupenky na megakoncert Eda Sheeran v Praze se začaly prodávat 27. září 2018 a už o pár minut byly absolutně vyprodány! V jednu chvíli na vstupenky čekalo neuvěřitelných 37 tisíc lidí!

Ed Sheeran a jeho tým zaujímají nekompromisní postoj vůči komukoliv, kdo využívá neetické webové stránky nabízející sekundární prodej vstupenek. Na pražském vystoupení se v rámci turné budou využívat pouze „e-tikety“, což znamená, že kreditní nebo debetní karta kupujícího se zároveň stává vstupenkou. To zabrání překupníkům prodávat vstupenky za nadhodnocené ceny. Fanoušci, kteří se nakonec koncertu nebudou moci zúčastnit, budou mít možnost změnit si své jméno na vstupence za administrativní poplatek uhrazen na místě nákupu.

Organizátoři připomínají, že společnost Viagogo.com není oficiálním prodejcem vstupenek na tento koncert. Pokud mě někdo problémy s touto nebo podobnou webstránkou, doporučujeme obrátit se na FanFair Alliance na adrese http://bit.ly/2sG24Er.

Reklama

Prečítajte si tiež:

Správy

V stredu 10.11.2021 sa fanúšikovia legendárneho Mekyho Žbirku dozvedeli smutnú správu. Spevák nás vo veku 69 rokov navždy opustil. Zanechal nám po sebe desiatky...

Kapely

Kapela DESMOD a Robo Šimko prichádza s nezvyčajným singlom! Je ňou pieseň „Je to v nás“, ktorú skupina urobila pre nitrianske volejbalistky a dnes si ju už viete...

Zaujímavosti

Slovenskí hudobní producenti Groovestudio vydali koncom minulého roku epický cinematický album Zephyrus, ktorého charakteristickou črtou sú silné témy, brilantná orchestrácia, anjelské zbory a v neposlednom rade...

Novinky zo sveta hudby

Slovenský gitarista, skladateľ a multiinštrumentalista Brian Baják, známy svojou komplexnou technickou hrou na elektrickej gitare, testovaním gitarových aparatúr a vybavenia, štúdiovou produkciou a v neposlednom rade dlhoročnou...

Reklama