Koncerty

Kontrafakt bude koncertovať aj napriek obmedzeniam, zahrajú na autokoncerte

Kontrafakt prichádza s unikátnym koncertom, ktorý počas nekonečnej karantény vymyslela agentúra Evency. Fanúšikovia Rytmusa, Ega a Anysa si tak budú môcť užiť hudbu Kontrafaktu opäť naživo. Raperi totiž chystajú špeciálny autokoncert, ktorý budete môcť počúvať a pozerať z pohodlia auta v Slovakia Ring aréne v Orechovej Potôni.

Legendárny Kontrafakt pred pár týždňami vydal nový album s názvom Real News a Rytmus, Ego a Anys sa už veľmi tešili na to, že tieto skladby zahrajú naživo. Všetky plány im však skomplikovala pandémia koronavírusu a obmedzenia s ňou súvisiace. Aj preto prichádzajú so špeciálnym koncertom.

“Bude to prierez našej tvorby od starých vecí až po najnovšie. Samozrejme budeme hrať najviac z našich  “autičkárskych” skladieb, aby sme podčiarkli atmosféru tohto koncertu,” vraví Patrik „Rytmus“ Vrbovský.

“Autokoncertu budú určite predchádzať nejaké skúšky, predsa len sa teraz nekoncertuje kvôli kríze, o to väčšiu chuť a energiu budete v tejto show cítiť,” sľubuje Michal „Ego“ Straka.                           

Kapacita areálu bude obmedzená na 800 áut. Lístky sa však predávajú na jedno auto a tak si v cene vstupenky môžu vychutnať koncert až piati ľudia. Chalani sú presvedčení, že toto môže byť skutočne vynikajúci štart do leta.

Lístky na tento unikátny projekt sa dajú zakúpiť v sieti Ticketportal.

To Top