Hľadáte niečo konkrétne?

Novinky zo sveta hudby

Kontrafakt vydáva dlho očakávaný album, v ktorom posúva levely!

Dlhých 6 rokov čakali fanúšikovia Kontrafaktu na nový album a konečne sa dočkali. Trojica Rytmus, Ego a Anys ho pokrstí vo veľkom štýle. Chalani chystajú megashow, ktorou uvedú do života svoje spoločné dielo. O albume s názvom „KONTRAFAKT REAL NEWZ“ dopredu veľa prezrádzať nechcú, ale vravia že hip-hop za ostatné roky nenormálne vyspel a ich album bude opäť posúvať doterajšie levely. Pokrstia ho na dvakrát. Parádna žúrka čaká fanúšikov v bratislavskej Incheba Expo Aréne 26. decembra a o dva dni na to v pražskom Fore Karlín.

Tak toto bude udalosť roka! Kontrafakt pripravuje na Vianoce fantastickú šou, ktorou uvedie do života dlho očakávaný album. Zatiaľ o ňom veľa nechcú hovoriť, ale sľubujú, že fanúšikovia sa majú na čo tešiť.

„Nechajte sa prekvapiť. Kontrafakt je proste známy tým, že sa snaží prirodzene zvýšiť level vo všetkých sférach rapu. Máme víziu a hlad. To je hlavne. Mier,“ vraví Rytmus,ktorý je jednou z najznámejších postáv česko-slovenskej hip-hopovej scény.

„Cez leto sme makali na novom albume a koncertne obiehali celé Česko-Slovensko až do zodrania hlasiviek. Za ostatné roky hip-hop enormne vyspel. Náš album vychádza už 1. decembra, ale vytvárame k nemu nenormálnu vizuálnu šou,“ dodáva Ego.

Album „KONTRAFAKT REAL NEWZ“ uvedú chalani do života najskôr v Bratislave a potom v Prahe.

„Pripravujeme koncert, ktorý má svojho režiséra, dizajn stagu a nákladnú výpravu. Všetko bude dopredu riadne vymyslené a vyskúšané. Je to úplne iný formát koncertu, ako vidieť napríklad na festivaloch. Takýto typ koncertu by mala jedna 20 rokov fungujúca kapela, taká ako tá naša, mať, a my ho máme v hlavách už dlho. Preto sme radi, že je to konečne tu,“ dopĺňa DJ Anys.

Oba krsty organizuje agentúra Evency.

„My spolupracujeme s chalanmi z Kontrafaktu už dlhé roky a vždy je to z ich strany veľmi profesionálne. Máme za sebou viacero spoločných veľkých akcií a zatiaľ všetky dopadli veľmi dobre, verím, že to bude aj tento raz podobné. Každé jedno podujatie s nimi je vždy na vyššej a vyššej úrovni a tak je to aj pre nás zakaždým výzva . Darmo, je cítiť, že sú špičkou vo svojom odbore,“ uzatvára Marko Šebesta z Evency.

Šou spojenú s krstom chalani predvedú najskôr v Bratislave, konkrétne 26. decembra v Incheba Expo Aréne. O dva dni neskôr, 28. decembra album pokrstia vo Fóre Karlín v Prahe. Lístky sa dajú zakúpiť v sieti Ticketportal.

Reklama
Reklama www.bedy.sk

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Deviatu štúdiovú platňu predznamenali dva single. Pilotný Higher Power mal svetovú premiéru na medzinárodnej kozmickej stanici, kde si ho počas online prenosu prehral francúzsky astronaut Thomas...

Správy

Najväčšia hudobná udalosť roka! V Bratislave vystúpi spevák kultovej skupiny Rammstein! Charizmatický a neprehliadnuteľný Till Lindemann to roztočí 20. januára 2022 v Incheba Expo Aréne. V rámci...

Kapely

Šieste radový album kutnohorských hard-popových Vesper je na svete a nesie lakonicky názov VI. Kapela ho pripravovala viac ako rok a producentskú taktovku vzal...

Správy

Tri roky po poslednom titule vydanom spoločne so skupinou Romanika vydáva Ildikó Kali štúdiový album. Nesie názov Zlatá panna a mal by vyjsť 22.11. 21...

Reklama