Hľadáte niečo konkrétne?

Správy

Koronavírus zmenil kultúru na nepoznanie, aj vy sa bojíte chodiť na koncerty?

Slovenská kultúrna obec sa spojila a spustila online prieskum, v ktorom sa pýta návštevníkov koncertov, festivalov a iných kultúrnych podujatí, čo ich odrádza od toho, aby si kúpili lístky na podujatie v predpredaji.

Veľa promotérov v posledných týždňoch zaznamenalo veľmi nízky a v niektoré dni dokonca nulový záujem o lístky na podujatia v predpredaji. Niektoré podujatia boli dokonca z dôvodu nízkeho záujmu zrušené.

Organizátori sa preto rozhodli, že sa pomocou ankety na internete spýtajú fanúšikov a návštevníkov takýchto podujatí na ich názor.

Reklama

Pracovníci kultúry a organizátori podujatí prosia každého, kto má záujem sa vyjadriť, aby tak spravil pomocou Google formulára.

Vyplnenie fomurlára Vám nezaberie ani minútu a pomôžete tak nielen organizátorom, ale aj všetkým kultúrnym pracovníkom, zvukárom, technikom a ďalším dôležitým ľudom, ktorí sú súčasťou kultúry na Slovensku.

Prehľad všetkých podujatí, ktoré sa budú konať nájdete priamo tu.

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Slovenská stálica Peter Nagy vydáva po 12-tich rokoch nový album! Novinka s názvom „Petrolej“ je optimistická, rovnako ako Peter, ktorý je autorom hudby aj textov...

Novinky zo sveta hudby

Skvelá správa pre všetkých priaznivcov inštrumentálnej gitarovej hudby. Gitarový mág Peter Emmer pred pár dňami vydal svoj nový album s názvom Other Side, ktorý...