Koncerty

Košický Majáles Maiday na novom mieste a s Majkom Spiritom!

Maiday sa už pár rokov označuje ako ukončenie letnej festivalovej sezóny pod holým nebom, a tento rok to nebude inak. Open-air festival sa však odohrá na novom mieste! 

Na 7. ročníku sa predstavia skvelí interpréti ako hip-hopový kráľ Majk Spirit a hudobné skupiny Polemic, Ine Kafé či AC DC Revival. Vysoko nastavia latku aj DJi na after párty, ktorých určite nepremeškajte. Za mixpultom tak môžete nájsť DJa Mike Saxiho, Marka Mazaga, Reybo & Oster či hviezdu internetu Bongomana Elizza. 

„Tento rok sa to bude niesť v trošku inom duchu ako pred tým. Určite na atmosfére pridá aj nový areál kasárni Kulturpark, z čoho sa veľmi tešíme. Line-up je takým mixom žánrov, takže návštevníci by si mali prísť na svoje a veríme, že si podujatie naozaj užijú,“ hovorí relationship/media manažérka Lucia Andrejová.

24. septembra sa tak Košicami bude niesť hudba, a to priamo v jeho cente. Maiday sa totižto presťahoval do už spomínaného areálu Kasárni Kulturpark, a tak ho návštevníci budú mať na skok z každého smeru. 

Vstupenky na MAIDAY sú k dispozícii v sieti Predpredaj.

To Top