Kapely

KOWALL COMPANY predstavujú nový videoklip ku skladbe Nezapomeň

Po poslednom vydanom albume „Návod na spolužitie“ prichádza přerovská pop-rocková kapela KOWALL COMPANY s ďalším videoklipom z už spomínaného albumu ku skladbe „Nezapomeň“, ktorý propagujú na prebiehajúcom „Konečne tour“ s pesničkárom Pekařem a jeho kapelou.

Pop-rocková kapela KOWALL COMPANY na hudobnej scéne pôsobí aktívne už od roku 2011 a má na konte nespočetné množstvo festivalov, koncertov a ďalších úspechov, ktoré kapele otvorili dvere na hudobnú scénu – viď. výhra v talentovej súťaži Objav roku rádia Haná 2019.

Zakladajúcimi členmi sú Filip Kovařík a Petra Skácelíková, neskôr sa ku kapele pridali Martin Žák a Radim Bittner.

Singel „Nezapomeň“ je otváracou skladbou celého albumu a na videoklipe kapela spolupracovala s dvojicou Martin Mikuš a David Žák a jedná sa o ich druhú klipovú spoluprácu.

„Nečakajte žiadny CGI efekty, výbuchy áut alebo zložitú choreografiu. Snahu vtlačiť sa do pesničky samotnej ale chlapci trafili priamo na komoru.“, popisuje počin frontman, spevák a gitarista kapely Filip Kovařík.

Klip vznikol v spoločenskej sále v Jindřichove, ale celá scéna musela byť kompletne prekopaná tak, aby vyhovovala parametrom klipu. Či sa to podarilo, posúďte sami.

To Top