Zaujímavosti

Kráľ šlágrov Martin Jakubec venoval skladbu Rytmusovi a Jasmine!

Kráľ šlágrov Martin Jakubec venoval skladbu Rytmusovi a Jasmine!

Spevák, producent, vydavateľ a neúspešný kandidát na Prezidenta SR, Martin Jakubec (35) patrí k najdiskutovanejším osobám slovenského šoubiznisu. Čokoľvek urobí je ho všade. Ako on hovorí, to je úspech jeho marketingu.

Slovenský king „Michael Jackson“ Martin Jakubec sa nebráni rozvíriť hladiny stojatých vôd ani pred letom. Naopak začína veľkolepú letnú hudobnú sezónu novým hitom. Pesnička Da Da – Jasminka doslova valcuje internet. Po skladbe Boža Boža Božanka daj červené hovínka, tu máme ďalšiu perlu z jeho dielne.

Za dva dni vyše bezmála 50 tis videní a 1700 dissov je hodné zamyslenia. Robí to ten chlap vedome, alebo je to naozaj marketing ako byť v kurze hejtu. Pred skladnou by asi mnohí čakali upozornenie, že video je určené len pre slabšie povahy, no po pravde je to chytľavé na letnú dovolenku v aute k moru.

Bulvár uviedol, že skladbu venoval z recesie Rytmusovi a Jasmíne Vrbovským o ktorých sa vie, že dlhodobo im Jakubec nevie prísť na meno. V klipe sa spomína Darinka a údajne to má byť pozdrav pre Daru, ktorú Jakubec naopak uznáva. V klipe sa objavila na skok aj bývala partnerka Jakubca Božanka ako morská panna. Klip natáčal 1. Júna na deň detí na svojom obľúbenom pobreží Jadranu na ostrove Pag.

„V podstate nezmyselná skladba, plná bludov, ale melodický chytľavá pre niekoho zaujímavá pre niekoho na grcanie tak ako celý Rytmus a jeho svadba“. Dodal svojsky Jakubec vo vyhlásení.

Čo poviete, dáte si Da Da Jasminku ako zvonenie do telefónu?

To Top