Novinky zo sveta hudby

Kristína Prekopová má nový remix na jej letný reggae hit #Džungľoraj

Letná pieseň  Džungľoraj speváčky Kristíny Prekopovej, venovaná najosídlenejšiemu sídlisku v strednej Európe – Petržalke, sa udomácnila v playlistoch viacerých slovenských rádií. 

Práve chytľavé reggae rytmy vnukli autorke piesne myšlienku, urobiť jej letný remix, vhodný pre Dj- ov na diskotéky a tancovanie s primárnym cieľom, aby sa posolstvo príbehu Petržalky dostalo k čo najširšiemu okruhu poslucháčov. O remix sa postaral vyhľadávaný producent Matúš Ferko, alias Ien Echo.

Príbeh piesne nesie posolstvo storočnej histórie Petržalskej “džungle”, jej neustálu premenu a rozvoj, so snahou zachytiť jej rozvoj na moderné, vyspelé a jedinečné sídlisko, kde vyrastali generácie hrdé na svoju petržalskú identitu.

“Posolstvo ako sa mení „džungľa” na  raj”, po 100 rokoch má  i ďalšiu verziu pôvodného letného hitu – Džungľoraj Summer Remix pre rádiá, ktoré počúvajú mladšie cieľové skupiny poslucháčov, predovšetkým tínedžeri…,” povedal manažér speváčky –  Mário Bošanský.

Súčasťou kampane #Džungľoraj je aj súťaž – tvorba videoklipu na zvukovú stopu jednej z verzií piesne Džungľoraj s termínom odovzdania do 30. 9. 2019. 

Podmienkou účasti je registrácia a nakrútenie jednoduchého videoklipu na mobil. Je to práve mladá generácia, ktorá má originálny a cenný pohľad na to, ako vníma Petržalku dnes. Súčasťou súťaže sú aj zaujímavé ceny a pokus o zápis do Guinessovej  knihy rekordov v počte vytvorených videoklipov na pieseň  Džunľoraj. Viac info na www.kristinaprekopova.sk, alebo presadime@gmail.com.

To Top