Koncerty

Kultová kapela Skunk Anansie oslávi v Bratislave 25. narodeniny skvelým koncertom!

Článok prečítate za: 1 min.

Populárni britskí rockeri Skunk Anansie mieria na Slovensko. Uprostred leta oslávia s fanúšikmi v Bratislave štvrťstoročnicu na scéne a predstavia im album najväčších hitov 25LIVE@25. Razantný zvuk, ostré gitary, hluk, emócie a harmónia sú identickou črtou tejto originálnej skupiny s charizmatickou speváčkou Skin. Bratislava sa teda môže tešiť na ich kombináciu rôznych štýlov od hard rocku cez punk až k melodickému popu. Nenechajte si ich ujsť už 1. augusta 2019 v Majestic Music Club-e! 

V Bratislave vystúpi kultová britská kapela Skunk Anansie! Sľubuje, že so slovenskými fanúšikmi oslávi svoje 25-te narodeniny naozaj veľkolepo. Tešiť sa môžu na naozaj originálnu šou! 

„Myslím, že rock je u vás veľmi populárny, čo ma naozaj teší. Zahráme najväčšie hity našej kariéry, predovšetkým skladby z albumu 25LIVE@25. Verím, že to spolu riadne roztočíme,“ vraví charizmatická speváčka kapely Skin.

Skunk Anansie sú dnes už skutočným pojmom. Kapela známa kvalitnou tvorbou patrí medzi elitu hudobnej scény už od svojho vzniku v druhej polovici 90. rokov. Na bratislavskom koncerte nebudú chýbať ani hity ako  Weak, My Ugly Boy, Hedonism, Secretly, Selling Jesus, Charlie Big Potato a mnoho ďalších. 

Článok pokračuje pod reklamou

Retro ponožky

„Pre túto super formáciu je charakteristická kombinácia rôznych štýlov od hard rocku cez punk až po melodický pop. Razantný zvuk, ostré gitary, hluk, emócie a harmónia sú pre ňu absolútne charakteristické. Ich album best of hitov, ktorý predovšetkým plánujú u nás zahrať, vznikol počas posledného turné v roku 2016, ktoré bolo veľmi úspešné  a väčšinou  vypredané. Fanúšikov teda čaká tradičná energická šou. Očakávame veľký záujem,“ uzavrel Marián Hotový zo spoločnosti Czechoslovak Music Factory, ktorá tento koncert prináša.

Skunk Anansie vystúpia v Bratislave 1. augusta 2019 v  Majestic Music Club-e!  Lístky sa dajú zakúpiť v sieti Ticketportal

Newsletter

Odoberajte náš hudobný newsletter. Aktuálne informácie a novinky zo sveta hudby priamo do Vášho e-mailu.

Odoslaním aktivujete odber e-mailových upozornení na hudobné novinky. Odber môžete kedykoľvek zrušiť kliknutím na odkaz "chcem sa odhlásiť", ktorý nájdete v každom e-mailovom upozornení. Zadaním e-mailu súhlasíte s podmienkami.

Najčítanejšie články za 7 dní

To Top