Hľadáte niečo konkrétne?

Správy

Kultoví Susedia boli najsledovanejším programom pondelka, zahral si v ňom aj Peter Nagy

Dnes už legendárny komediálny seriál Susedia sa v pondelok, 16. septembra 2019, stal na obrazovkách televízie Markíza v strategickej cieľovej skupine 12-54 najsledovanejším programom dňa v rámci ponuky všetkých slovenských staníc.

V tejto obchodne podstatnej cieľovej skupine dosiahla premiérová epizóda s názvom Dobrý deň, pán Nagy nadpriemerný rating 8,7 % a trhový podiel 25,2 %. Skvelú zábavu s mimoriadne obľúbenými seriálovými postavami a špeciálnym epizódnym hosťom, obľúbeným spevákom Petrom Nagyom, si vychutnalo celkovo 419-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov.

Susedia si neustále získavajú nových fanúšikov, o čom svedčí napríklad aj trhový podiel až 49,9 % v cieľovej skupine mladých žien vo veku od 15 do 24 rokov.

Reklama
Peter Nagy prichádza po 12-tich rokoch s novým albumom

Druhým najsledovanejším nespravodajským programom pondelka bol podvečerný rodinný seriál Oteckovia, v cieľovej skupine 12-54 zaznamenal skvelý rating 7,1 % a trhový podiel 34,3 %. Konkurenčná šou Moja mama varí lepšie ako tvoja dosiahla na TV Joj v rovnakej cieľovej skupine trhový podiel 10,7 %. Ďalšie príbehy štvorice najpopulárnejších slovenských oteckov si nenechalo ujsť 346-tisíc divákov starších ako 12 rokov.

V rámci ponuky spravodajských relácií sa najlepšie darilo Športovým novinám, ktoré sa umiestnili na druhej priečke v rebríčku pondelkovej sledovanosti. V cieľovej skupine 12-54 dosiahli rating 8,4 % a trhový podiel 25,1 %.

Ďalšie dve miesta obsadili relácie Počasie (rating 8,2 % / share 26,1 % v CS 12-54) a Televízne noviny (rating 7,9 % / share 28,8 % v CS 12-54). V širšej cieľovej skupine 12+ si v rámci spravodajských formátov TV Markíza najúspešnejšie počínalo Počasie s 493-tisíc divákmi pri obrazovkách.

Reklama
Rock Me Fest má finalistov. Týchto 6 mien si zahrá o účasť na Slížovici!

Skupina Markíza (Markíza, Doma, Dajto) bola v pondelok v obchodne podstatnej cieľovej skupine 12-54 silným trhovým lídrom celodenne (share 32,5 %) aj v prime-time 19:00-23:00 (share 31,5 %).

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Slovenská stálica Peter Nagy vydáva po 12-tich rokoch nový album! Novinka s názvom „Petrolej“ je optimistická, rovnako ako Peter, ktorý je autorom hudby aj textov...

Novinky zo sveta hudby

Hitmaker Peter Nagy prichádza s novou optimistickou piesňou „Raz sa všetko vyrieši“. Hudbu aj text k novinke, ktorá nesie podtitul „Tup,Tup Song“, napísal samotný Peter Nagy....

Zaujímavosti

Peter Nagy sa v týchto neľahkých časoch rozhodol potešiť svojich fanúšikov. Keďže nemôžu prísť na koncert, prinesie svoje piesne priamo k nim do obývačiek. Na žiadosť...

Zaujímavosti

Cudzinec je novinka slovenského autora, ktorý sám žije v Nórsku… a tam aj umiestnil svoj príbeh i hrdinu! Oddychovka, ktorá vás zavedie do krajiny fjordov. Do nej...