Legendárny gitarista kapely Queen Brian May vzdal hold Davidovi Bowiemu!

0
7
views

Geniálny gitarista legendárnej kapely Queen, ktorý už 9. marca 2016 vystúpi spolu s hviezdou West End-u Kerry Ellis na Slovensku na svojej stránke www.brianmay.com vzdal hold spevákovi Davidovi Bowiemu, ktorý dňa 11.1.2016 podľahol rakovine.

unnamed

Briana s Davidom spájalo dlhoročné priateľstvo a spolu s ostatnými členmi Queen-u s Davidom zložili skladbu Under pressure, ktorá patrí medzi 100 top piesní 80-tych rokov.

Na jeho stránke je zverejnený status v tomto znení:

Zobudil som sa neskoro, po dlhej noci, na šokujúcu správu. David Bowie odišiel. Ani neviem, či na to dokážem okamžite reagovať. Bol to neskutočný  talent a táto obrovská strata je pre hudbu a kultúru  nevyčísliteľná. Bol prítomný v našich životoch, vždy s výzvou a inováciou a … s cieľom šokovať.  Je ťažké prijať správu o jeho smrti. Nemal som tušenie, že umiera. Inak by som rád niečo povedal…  Som veľmi smutný. Úprimnú sústrasť jeho rodine. Nuž to je život.

Nech žije, David Bowie, hviezda, hrdina! 

Odpočívaj v pokoji.

Brian May spolu s Kerry Ellis zahrá a zaspieva naživo 9. marca 2016 v bratislavskej Incheba Expo Arene. 

Vstupenky na tento koncert si môžete zakúpiť na stránke http://www.xl.sk/koncerty/brian-may-kerry-ellis-bratislava-incheba-2016/buy .