Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Legendy hip-hopu z Brooklynu prinesú do Bratislavy poriadnu old school nádielku!

Americké duo, ktoré ovplyvnilo mnohých rapperov, medzi nimi aj Lords of the Underground, Fu-Schnickens či Kris Kross, má na konte platinový album a spoluprácu s Ice Cube. Do Bratislavy prinesú ich najväčšie hity – Real Hip Hop, They Want EFX alebo Mic Checka, a nezabudnuteľnú energiu z Brooklynu. Užiť si ich môžete už 21. 2. v bratislavskom MMC.

Na scéne sú už od roku 1988 a najväčšie úspechy zožali v prvej polovici 90. rokov, kedy so singlami They Want EFX a Mic Checka obsadili prvé priečky rapovej hitparády časopisu Billboard. Ich debutový album s názvom Dead Serious získal v USA platinu a dostal sa až na vrchol Hip-Hop Chart Billboardu.

DAS EFX majú v portfóliu aj spoluprácu na legendárnom singli Check Yo Self od Ice Cube, kde sa podieľali na slávnom refréne jednotky Hip-Hop Chart Billboardu (1993).

Reklama
Štefan Štec a jeho Fajta idú na turné, zahrajú unikátne novinky aj známe hity

Od vydania ich debutu si ich jedinečný štýl osvojili aj iní hip hopoví umelci, ako napr. Kriss Kross, Fu-Schnickens, Jay-Z či Blackstreet.

Legendy hip hopu Das EFX – Skoob a Krazy Drayzy (Dray) sa v rámci turné zastavia 21. 2. 2020 aj v Bratislave, kde naposledy vystúpili v roku 2002.

Organizátori sľubujú aj zaujímavých predskokanov, sledujte preto facebook event, kde sa dozviete všetky info včas.  Vstupenky nájdete na Predpredaj.sk, aktuálne za zvýhodnenú cenu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Zaujímavosti

Pred pár rokmi sa jeho video na internete stalo virálnym. Reč je o hudobníkovi, ktorá sa volá Bob Wood a keď ako 80-ročný v...

Správy

13. ročník One Day Jazz Festivalu otvorí pre návštevníkov svoje brány už koncom júna. Počas pandémie sa jeho priority nemenia, no niektoré sa dostávajú...

Koncerty

Po dlhých mesiacoch čakania si, zdá sa, opäť užijeme hudbu tak, ako ju máme najradšej – naživo. Bratislavské koncertné leto odštartuje séria vystúpení slovenských...

Kapely

Legendárna bigbítová skupina The BUTTONS vydáva nový album. CD The  BUTTONS & Friends vznikalo 10 rokov a kapela si na neho pozvala hviezdnych hostí. Na...