Koncerty

Legendy hip-hopu z Brooklynu prinesú do Bratislavy poriadnu old school nádielku!

Americké duo, ktoré ovplyvnilo mnohých rapperov, medzi nimi aj Lords of the Underground, Fu-Schnickens či Kris Kross, má na konte platinový album a spoluprácu s Ice Cube. Do Bratislavy prinesú ich najväčšie hity – Real Hip Hop, They Want EFX alebo Mic Checka, a nezabudnuteľnú energiu z Brooklynu. Užiť si ich môžete už 21. 2. v bratislavskom MMC.

Na scéne sú už od roku 1988 a najväčšie úspechy zožali v prvej polovici 90. rokov, kedy so singlami They Want EFX a Mic Checka obsadili prvé priečky rapovej hitparády časopisu Billboard. Ich debutový album s názvom Dead Serious získal v USA platinu a dostal sa až na vrchol Hip-Hop Chart Billboardu.

DAS EFX majú v portfóliu aj spoluprácu na legendárnom singli Check Yo Self od Ice Cube, kde sa podieľali na slávnom refréne jednotky Hip-Hop Chart Billboardu (1993).

Od vydania ich debutu si ich jedinečný štýl osvojili aj iní hip hopoví umelci, ako napr. Kriss Kross, Fu-Schnickens, Jay-Z či Blackstreet.

Legendy hip hopu Das EFX – Skoob a Krazy Drayzy (Dray) sa v rámci turné zastavia 21. 2. 2020 aj v Bratislave, kde naposledy vystúpili v roku 2002.

Organizátori sľubujú aj zaujímavých predskokanov, sledujte preto facebook event, kde sa dozviete všetky info včas.  Vstupenky nájdete na Predpredaj.sk, aktuálne za zvýhodnenú cenu.

To Top