Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Lenny Kravitz predstavil špeciálneho hudobného hosťa svojho turné

Spevácka hviezda Lenny Kravitz svojím koncertom v Bratislave 1. júla otvorí letné prázdniny a obdobie skvelej nálady a slnečných dní.  Okrem jeho najúspešnejších hitov koncert osvieži i vystúpenie, ktoré ide žánrovo ruka v ruke s jeho tvorbou. Návštevníci pripravovaného hudobného podujatia sa môžu tešiť na špeciálneho hosťa Cory Henry and The Funk Apostles.

energické vystúpeniena Zimnom štadióne Ondreja Nepelu1.7.2020. Návštevíci koncertu „Here to Love“ Tour 2020 si spolu s americkým idolom zaspievajú jeho najväčšie hity ako American woman, Fly away, I belong to you, Ain’t over til it’s over, Again, ale aj niekoľko novších piesní z jeho posledného albumu Raise Vibration.

Rodák z New Yorku posledné mesiace prostredníctvom sociálnych sietí fanúšikov zásobuje novinkami. Nie je to tak dávno, čo svoje sily spojils Úradom OSN pre ľudské práva, aby svojím vynoveným singlom „Here To Love (#fightracism)“ podporil myšlienku boja proti rasizmu, xenofóbii a diskriminácii. Ako už napovedá názov celého turné, aj jeho vystúpenia v rámci koncertnej šnúry podporia krásnu myšlienku hlásajúcu rovnosť a ľudské práva.  Inak tomu nebude ani v Bratislave 01.07.2020.

Reklama
Ľudové mladistvá a Floex v júni otvoria bratislavské koncertné leto

Pred niekoľkými týždňami internet obleteli fotografické snímky Krarvitza pilne pracujúceho v nahrávacom štúdiu. Či sa priaznivci charizmatického speváka môžu tešiť na ďalší megahit, zatiaľ ostáva pod rúškom tajomstva, oficiálne však ohlásil ďalšie milé prekvapenie.

Špeciálnym hosťom „Here to Love“ Tour 2020 sa stane Kravitzov obľúbenec

Tohtoročné turné sa Lenny Kravitz rozhodol osviežiť špeciálnym hosťom. Multitaletovaný spevák stavil na kartu mladého hudobníka, ktorého muzika oslovila  a urobila dojem aj na hviezdu obrovského formátu, akou Kravitz bezbochyby je.  Koncerty počas všetkých zastávok „Here to Love“ Tour 2020 otvorí  Cory Henry – spevák, skladateľ, klavirista a hudobník, ktorý hraním na organ dáva tomuto monumentálnemu hudobnému nástroju absolútne nový rozmer. 

Reklama
Štefan Štec a jeho Fajta idú na turné, zahrajú unikátne novinky aj známe hity

Telentovanému muzikantovi bude počas vystúpení sekundovať  kapela  The Funk Apostles, s ktorou v roku 2018 vydal  album Art of Love. Okrem rodného mesta New York, Kravitza s Henrym spája i hudobný žáner, ktorý oboch spevákov ovplynil. Otvorenie koncertu sa tak bude niesť v rytme R&B a soulu.  

Lenny Kravitz jepovažovaný za jedného z vynikajúcich rockových hudobníkov našich čias.  Spevák a multiinštrumentalista prekročil hranice žánru, štýlu, rasy a postavenia počas svojej tridsaťročnej hudobnej kariéry. V produkcii speváka cítiť prvky R&B a soulu a vplyvy rocku a funku 60. a 70. rokov. Spevák, autor, producent a multiinštrumentalista vyhral cenu Grammy až štyrikrát za sebou a je držiteľom rekordu najvyššieho počtu víťazstiev v kategórii „Najlepší mužský rockový spevácky výkon“. Okrem jeho desiatich štúdiových albumov, ktorých sa celosvetovo predalo 40 miliónov, je tento viacrozmerný umelec vnímaný aj ako fashion ikona a uplatnil sa aj vo svete filmu. V kasovom trháku „Hry o život“ a „Hry o život: Skúška ohňom“ sa predstavil ako Cinna. Kravitz si zahral aj v pozitívne hodnotených filmoch „Precious“ a „Komorník“. 

Enviromentálny festival Ekofest sa 19. júna vráti do záhrad Západoslovenského múzea v Trnave!

Vstupenky na koncert LENNY KRAVITZ „Here to Love“ Tour 2020 sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Kapely

Priaznivci jazzového AMC Tria budú mať možnosť vidieť túto formáciu počas leta na viacerých podujatiach. Hosťami niektorých vystúpení budú Ulf Wakenius a Peter Lipa. Na...

Koncerty

Kapele Peter Bič Project ide karta – čo skladba, to mega hit! Aj ich najnovšia pohodová pesnička Máj sa fanúšikom i hudobným redaktorom mimoriadne páči...

Koncerty

Štefan Štec a Fajta pripravujú program na letné turné, na ktoré ich fanúšikovia už netrpezlivo čakajú. Zaznejú hity  Urvala sia struna, Báči Jašov, Idu sobi...

Koncerty

Adam Ďurica v čase lockdownu všeličo pomenil. Postavil napríklad novú kapelu a tvoril. Z jeho aktuálneho singla Medzi nami je už rádiový hit a táto skladba, rovnako ako...