Leon v novém singlu odkazuje na emoční Pantomimu
Kapely

Leon v novém singlu odkazuje na emoční Pantomimu


Mladá zlínská kapela Leon je známá díky svému prvnímu singlu Volný pád, který následoval singl Spojení a Sex léčí. I nadále kapela pracuje na nových singlech a aktuálně vydává pomalejší melodický singl Pantomima, ke kterému vznikl také videoklip. Jeho premiéra proběhne na kapelním Youtube kanálu v neděli 5. května 2019.


Kapela ve složení David Šenkeřík, Dominik Madzia a Marek Švanda stojící za mikrofonem tvoří ryze autorskou muziku. Právě Švanda je autorem hudby k singlu, za textem stojí manažer kapely Petr Tureček. „Text jsem psal pro svou partnerku v nějaké své emoci, kdy jsem si uvědomil ráno, po výměně názorů, že i když můžu mít na některé věci jiný názor než ona, tak jí mám stejně rád a každý z nás má právo na své emoce, pohled na svět a situace. Každý z nás denně hraje svou pantomimu“ popisuje autor, jak vznikal text k písni.


Videoklip vznikal v Uherském Hradišti ve společnosti RECgroup. Jde o nově zrekonstruované prostory, které jsou v krásném retro stylu, což se pro náš videoklip hodilo. Ve videoklipu je stěžejní dvojice tanečníků z Dance Studio Starlight, kteří tančí výrazový tanec. Skrz něj vyjadřují různé polohy života“ popisuje vznik videoklipu zpěvák Marek Švanda.


Ani v létě kapela nebude zahálet, čekají je koncerty po celé republice a k tomu chtějí pracovat na dalším singlu. Singl Pantomima, podobně jako ty předchozí produkoval Martin Migaš z kapely Peha. „V textu jde o uvědomění si, že máme každý svůj náhled na svět kolem nás a žijeme tak, jak nás to život naučil, každého trochu jinak“ uzavírá kapela Leon.

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Leon v novém singlu odkazuje na emoční Pantomimu

Štýlové retro ponožky

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!