Koncerty

Letňany budú praskať, na koncert kapely Metallica mieri 70-tisíc fanúšikov!

Metallica už 18.8.2019 vystúpi v stovežatej Prahe na letisku Letňany. Všetci držitelia vstupeniek budú mať opäť možnosť si zadarmo stiahnuť MP3 so záznamom z navštíveného koncertu.

Záznam bude mastrovaný tímom, ktorý sa podielal na albume Hardwired… to Self-Destruct a bude možné ho získať po naskenovaní alebo zadaní čiarového kódu zo vstupenky na stránke https://scan.livemetallica.com/

Podľa dostupných informácií sa na letisko Letňany chystá až 70-tisíc fanúšikov tejto legendárnej kapely. Organizátor upozorňuje, že v mieste konania koncertu nebudú voľné žiadne parkovacie miesta a preto odporúča všetkým návštevníkom, aby využili linku metra C so zastávkou na stanici Letňany. Po skončení koncertu kapely Metallica bude metro od 22:30 do 00:00 výrazne posilnené.

Časový harmonogram koncertu:  

14:00 – otvorenie vchodov
17:15 – predkapela Bokassa
18:15 – predkapela Ghost
19:45 – Metallica 

Prečítajte si tiež: Metallica už v nedeľu v Prahe. Toto je na koncerte zakázané! 

Metallica vystúpila v rámci WorldWired tour v roku 2018 aj v pražskej O2 aréne. “Veľkonočný” koncert sa samozrejme niesol v duchu legendárnych hitov a skvelej show.

Zatiaľ nemáme žiadne informácie o tom, že by si kapela Metallica pripravila na koncert nejaký špeciálny kúsok ako minulý rok, keď zahrala legendárnu českú skladbu Jožin z Bažin od Ivana Mládka.

Prečítajte si tiež: Prečo hrala Metallica v Prahe práve skladbu Jožin z Bažin?

Metallica je americká heavymetalová skupina založená v roku 1981 v Los Angeles. Zakladajúci členovia sa zoznámili vďaka inzerátu v losangeleských novinách, ktorý podal bubeník Lars Ulrich.

Jadrom skupiny sú bubeník Lars Ulrich, spevák a sprievodný gitarista James Hetfield, a sólový gitarista Kirk Hammett. V úlohe basového gitaristu sa vystriedalo viacero muzikantov, v súčasnosti je ním Robert Trujillo. 

To Top