Koncerty

Leto ešte nekončí, príďte sa zabaviť na Horkýže Slíže, Karpinu a Hoten Toten

Tohtoročné leto bolo z pohľadu kultúry veľmi smutné. Vačšina koncertov a festivalov sa zrušila alebo presunula do roku 2021 a mnoho kapiel zrušilo svoje turné. Leto je už síce na konci, ale máme pre vás dobrú správu. Na jednom pódiu sa totižto objavia tri silné mená, ktoré odohrajú koncerty na troch rôznych miestach po Slovensku.

Kapely Horkýže Slíže, Karpina a Hoten Toten sa na vás tešia v Bratislave, Radošovciach a Maduniciach. Po skvelých koncertoch sa môžete zostať zabávať na rockotéke, ktorá bude trvať do 23:00. Každý z trojice koncertov je prísne kapacitne limitovaný na 999 ľudí.

Vychutnajte si skvelú hudbu pod holým nebom už 4. septembra 2020 na futbalovom ihrisku v Radošovciach, 5. septembra 2020 na amfiteátri v bratislavskej Rači a 12. septembra 2020 na futbalovom štadióne v Maduniciach. Okrem Horkýže Slíže, Karpiny a Hoten Toten vystúpi na každom koncerte aj špeciálny hosť – kapela Kristina Sabo & Leisure.

Vstupenky na všetky podujatia nájdete na Maxiticket.sk

Radošovce – 4. september 2020
Bratislava – Rača – 5. september 2020
Madunice – 12. september 2020

Vstupenky sa rýchlo míňajú. Pokiaľ si chcete vychutnať jeden z posledných koncertov leta 2020, mali by ste sa poponáhľať.

To Top