Press "Enter" to skip to content

Limitovanej edícií Lega The Beatles sa poteší každý hudobný fanúšik!

Limitovanej edícií Lega The Beatles sa poteší každý hudobný fanúšik!
Ohodnoť článok!
Stavebnica Lego pripravila pre fanúšikov hudby a hlavne kapely The Beatles limitovanú edíciu Lega The Beatles Yellow Submarine, ktorú dostanete už aj u nás! 

Nápad na túto stavebnicu dostal fanúšik The Beatles a hudobník Kevin Szeto. Aby mohol tento projekt zrealizovať, muselo zaň zahlasovať vyše 10 tisíc ľudí a tak vedenie firmy Lego dalo tejto stavebnici zelenú a zaradilo ju do predaja. Stavebnica obsahuje legendárnu žltú ponorku a štyroch členov ešte legendárnejšej kapely The Beatles.

LEGO Ideas 21306 The Beatles Yellow Submarine môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

The Beatles bola anglická rock and rollová skupina, ktorá vznikla v roku 1960 v Liverpoole a ktorá pôsobila v rokoch 1960 – 1970. The Beatles sú považovaní za najúspešnejšiu a dodnes neprekonanú hudobnú skupinu na svete.

Najúspešnejšiu zostavu skupiny tvorili John Lennon (gitara a spev), Paul McCartney (basgitara a spev), George Harrison (sólová gitara a spev) a Ringo Starr (bicie a spev). The Beatles majú na svojom konte približne 1,3 miliardy predaných albumov, pričom z každého albumu Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band, The Beatles, Abbey Road sa predalo viac ako 30 miliónov kusov.

V rebríčku 500 najlepších albumov všetkých čias, ktorý v roku 2009 vydal časopis Rolling Stone má skupina 11 albumov, z toho štyri sú v prvej desiatke vrátane absolútneho prvenstva albumu Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band.

FavoriteLoadingPridať do obľúbených položiek