Zaujímavosti
žiadne hodnotenie

Limitovanej edícií Lega The Beatles sa poteší každý hudobný fanúšik!

Stavebnica Lego pripravila pre fanúšikov hudby a hlavne kapely The Beatles limitovanú edíciu Lega The Beatles Yellow Submarine, ktorú dostanete už aj u nás! 

Nápad na túto stavebnicu dostal fanúšik The Beatles a hudobník Kevin Szeto. Aby mohol tento projekt zrealizovať, muselo zaň zahlasovať vyše 10 tisíc ľudí a tak vedenie firmy Lego dalo tejto stavebnici zelenú a zaradilo ju do predaja. Stavebnica obsahuje legendárnu žltú ponorku a štyroch členov ešte legendárnejšej kapely The Beatles.

LEGO Ideas 21306 The Beatles Yellow Submarine môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

The Beatles bola anglická rock and rollová skupina, ktorá vznikla v roku 1960 v Liverpoole a ktorá pôsobila v rokoch 1960 – 1970. The Beatles sú považovaní za najúspešnejšiu a dodnes neprekonanú hudobnú skupinu na svete.

Najúspešnejšiu zostavu skupiny tvorili John Lennon (gitara a spev), Paul McCartney (basgitara a spev), George Harrison (sólová gitara a spev) a Ringo Starr (bicie a spev). The Beatles majú na svojom konte približne 1,3 miliardy predaných albumov, pričom z každého albumu Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band, The Beatles, Abbey Road sa predalo viac ako 30 miliónov kusov.

V rebríčku 500 najlepších albumov všetkých čias, ktorý v roku 2009 vydal časopis Rolling Stone má skupina 11 albumov, z toho štyri sú v prvej desiatke vrátane absolútneho prvenstva albumu Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band.

Pridať komentár

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top