Koncerty

Limp Bizkit opäť mieria na Slovensko, tentokrát prídu do Bratislavy

10 najlepších skladieb od kapely Limp Bizkit

Na prelome milénia podľahla celá generácia nu-metalovému šialenstvu, ktoré mala na svedomí americká skupina Limp Bizkit!

Kapela predala vyše 40 miliónov albumov a bola nominovaná na cenu Grammy. V roku 2019 kapela Limp Bizkit potešila aj slovákov a zavítala do Serede a Košíc.

Spevák Fred Durst slovenským fanúšikom odkazuje: “Ak ste aj zažili vo svojom živote veľa dobrých koncertov, garantujem vám, že večer s Limp Bizkit bude navždy vaším najobľúbenejším. Nikto nerobí takú tvrdú a vzrušujúcu párty, ako my. Nikto. Určite si pred koncertom poriadne oddýchnite, aby ste to ustáli. Je načase si to rozdať!”.  

Dva koncerty, ktoré Limp Bizkit odohrali na Slovensku v roku 2019 boli absolútne vypredané a určite to nebude inak ani 3. augusta 2020, kedy Limp Bizkit prídu do bratislavskej Eurovia arény, aby tu odohrali svoju nezabudnuteľnú show najväčších hitov ich kariéry.

Limp Bizkit oslávili nedávno 25. výročie od založenia. Floridská kapela má na konte 6 albumov a jej skladby ako “Rollin’”, “My way”, či cover verzia skladby od The Who “Behind Blue Eyes” patria ku kultovým megahitom.

Limp Bizkit si so sebou do Bratislavy prinesú špeciálneho hosťa, americkú kapelu Static X. Ich skladby poznajú určite všetci hráči Need for Speed, v ktorej boli súčasťou známeho soundtracku.

Kapela Static X sa dostala do pozornosti aj s ich debutovým albumom “Wisconsin Death Trip”, ktorý získal v roku 2001 platinový status. Kapela často sama seba označuje ako “evil-disco”. Túto kombináciu kapiel môžete zažiť len na bratislavskom koncerte 3. 8. 2020.

To Top