Hľadáte niečo konkrétne?

Novinky zo sveta hudby

Limp Bizkit predstavili novú skladbu, zahrajú ju aj na Slovensku?

10 najlepších skladieb od kapely Limp Bizkit

Limp Bizkit na koncerte v Paríži prekvapili prítomných fanúšikov, keď zahrali časť novej skladby, ktorá by mala údajne niesť názov Wasteoid!

Frontman Limp Bizkit Fred Durst na koncerte povedal, že kapela chce fanúšikom ponúknuť malú ukážku z ich pripravovaného štúdiového albumu, ktorý by mal vyjsť už čoskoro. Nový album by mal prísť po vyše ôsmych rokoch. Zatiaľ posledným albumom je Gold Cobra, ktorý vyšiel v roku 2011.

Podľa dostupných informácií je album už hotový a Fred Durst s kapelou čakajú na ten správny okamih, kedy album vypustia do sveta. Veríme, že to bude čoskoro a na Slovensku nás kapela Limp Bizkit tak isto poteší skladbou z nového albumu.

Reklama

Vychutnajte si ukážku novej skladby od Limp Bizkit

Limp Bizkit je americká kapela založená v roku 1994 v Jacksonville, na Floride. Členmi skupiny sú: Fred Durst, Sam Rivers, Wes Borland, John Otto, DJ Lethal. Celosvetovo skupina predala viac ako 35 miliónov albumov.

Slovenskí fanúšikovia sa tejto skvelej kapely dočkajú už 21.7.2019 v Košiciach a 23.7.2019 v Seredi. Naposledy kapela Limp Bizkit vystupovala na Slovensku v roku 2015. 

Reklama

Členovia kapely fanúšikom odkazujú, že im to aktuálne hrá lepšie ako kedykoľvek predtým a po 22-rokoch fungovania kapely hrdo prinesú svoju rap-rockovú smršť na európsky kontinent. 

Reklama
Reklama www.bedy.sk
Reklama

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Kapela Horkýže Slíže oznámila na 14.9.2021 vydanie nového albumu Alibaba a 40 krátkych songov 2. Okrem krstu, ktorý sa bude konať v Music a...

Kapely

Žilinská kapela landless 10. septembra 2021 vydala svoj prvý album, ktorý nesie názov „Mirrors“. Na albume sa nachádza 9 piesní, pričom kapela počas prebiehajúceho...

Novinky zo sveta hudby

Multiplatinový Modrý album Mira Žbirku, ktorý vyšiel pred dvadsiatimi rokmi, reštartoval jeho tvorbu do nového tisícročia a znamenal veľký návrat na pódiá megaúspechom skladby Čo...

Zaujímavosti

Potrebujete motiváciu na pohyb, lepší spánok alebo dodržiavanie pitného režimu? Inteligentné hodinky X-fit Watch 2 od značky Niceboy dokážu monitorovať nielen váš tep, krvný...

Reklama