Koncerty

Limp Bizkit v Košiciach aj napriek búrke koncert odohrá!

Nepriaznivé počasie znepokojilo návštevníkov koncertu americkej kapely Limp Bizkit v Košiciach. Podľa informácií od organizátorov z miesta konania sa však fanúšikovia nemajú čoho obávať!


Slovenskí fanúšikovia sa kapely Limp Bizkit dočkajú už 21.7.2019 v Košiciach a 23.7.2019 v Seredi. Naposledy kapela Limp Bizkit vystupovala na Slovensku v roku 2015! 

Členovia kapely fanúšikom odkazujú, že im to aktuálne hrá lepšie ako kedykoľvek predtým a po 22-rokoch fungovania kapely hrdo prinesú svoju rap-rockovú smršť na európsky kontinent.

Podľa informácie, ktorú poskytol Amfiteáter Košice sa koncert konať bude. “Búrka NAD AMFIKOM prehrmela, púšťať sa bude niečo po 18-tej hodine. Vezmite si pršiplášte a kapela Limp Bizkit zahrá hneď ako sa počasie trocha ukľudní”: hovorí informácia na Facebooku.

Organizátor Agentúra Kvas informuje: “Sledujeme radar. Búrka už prešla. Prestáva pršať. Koncert Limp Bizkit začína o 20:30 Lístky budú dostupné aj na mieste. Tešíme sa na Vás!”


AKTUALIZOVANÉ!

Brána sa otvára o 19:00. Volali sme na Shmu. O 19:00 bude definitévne po daždi. Vstupenky na mieste kúpite za rovnakú cenu ako v predpredaji.

Časový harmonogram koncertu Limp Bizkit

18:00 – otvorenie brány
20:30 – Koncert Limp Bizkit (cca. 60 – 70 minút)


Na mieste v areáli koncertu budú k dispozícií stánky s alko a nealko občerstvením a pivo Gambrinus. Organizátor upozorňuje, že na parkovisku oproti areálu amfiteátra bude parkovať mnoho vozidiel, ktoré patria k organizačnému tímu koncertu a prosí, aby ste radšej zvolili iné miesto na parkovanie. 

  Štýlové dizajnové ponožky
To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.