Koncerty

Limp Bizkit v Košiciach aj napriek búrke koncert odohrá!


Nepriaznivé počasie znepokojilo návštevníkov koncertu americkej kapely Limp Bizkit v Košiciach. Podľa informácií od organizátorov z miesta konania sa však fanúšikovia nemajú čoho obávať!


Slovenskí fanúšikovia sa kapely Limp Bizkit dočkajú už 21.7.2019 v Košiciach a 23.7.2019 v Seredi. Naposledy kapela Limp Bizkit vystupovala na Slovensku v roku 2015! 


Členovia kapely fanúšikom odkazujú, že im to aktuálne hrá lepšie ako kedykoľvek predtým a po 22-rokoch fungovania kapely hrdo prinesú svoju rap-rockovú smršť na európsky kontinent.

Podľa informácie, ktorú poskytol Amfiteáter Košice sa koncert konať bude. “Búrka NAD AMFIKOM prehrmela, púšťať sa bude niečo po 18-tej hodine. Vezmite si pršiplášte a kapela Limp Bizkit zahrá hneď ako sa počasie trocha ukľudní”: hovorí informácia na Facebooku.

Organizátor Agentúra Kvas informuje: “Sledujeme radar. Búrka už prešla. Prestáva pršať. Koncert Limp Bizkit začína o 20:30 Lístky budú dostupné aj na mieste. Tešíme sa na Vás!”

AKTUALIZOVANÉ!


Brána sa otvára o 19:00. Volali sme na Shmu. O 19:00 bude definitévne po daždi. Vstupenky na mieste kúpite za rovnakú cenu ako v predpredaji.

Časový harmonogram koncertu Limp Bizkit

18:00 – otvorenie brány
20:30 – Koncert Limp Bizkit (cca. 60 – 70 minút)


Na mieste v areáli koncertu budú k dispozícií stánky s alko a nealko občerstvením a pivo Gambrinus. Organizátor upozorňuje, že na parkovisku oproti areálu amfiteátra bude parkovať mnoho vozidiel, ktoré patria k organizačnému tímu koncertu a prosí, aby ste radšej zvolili iné miesto na parkovanie. 

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Limp Bizkit v Košiciach aj napriek búrke koncert odohrá!

Štýlové retro ponožky

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!