Koncerty

Limp Bizkit v Košiciach odpálili svoju show, koncert neprekazila ani búrka!


Fanúšikovia americkej kapely Limp Bizkit sa konečne dočkali a aj napriek nepriaznivému počasiu kapela odpálila v Košiciach svoj koncert!


Členovia kapely fanúšikom sľúbili, že im to aktuálne hrá lepšie ako kedykoľvek predtým a po 22-rokoch fungovania kapely hrdo prinesú svoju rap-rockovú smršť na európsky kontinent. Po prvých tónoch kapely vieme, že hovorili pravdu.


Koncert mal výrazný časový sklz kvôli nepriaznivému počasiu a organizátori sa snažili zachraňovať, čo sa dalo. Aj napriek tomu kapela prišla na pódium až okolo 21:40 hod.

Je však smutné, že u ľudí nemá takáto situácia žiadne pochopenie a nadávajú na všetko a na všetkých. Počasie sa naozaj nedá ovplyvniť a keď začne silná búrka, organizátori si naozaj nič nepomôžu. Zostáva im len čakať tak, ako všetkým ostatným a následne pod tlakom riešiť časový sklz s kapelou, fanúšikmi, celým organizačným tímom a hlavne s manažmentom kapely Limp Bizkit..

Kapela Limp Bizkit má veľmi prísne bezpečnostné podmienky a organizátori ich museli dodržať. Vpúšťanie do areálu sa posunulo až na 20:30 z nariadenia manažmentu Limp Bizkit.


Organizátori sa preto niekoľko tisíc ľudí snažili pustiť dnu čo najrýchlejšie ako sa dalo. Veríme, že si fanúšikovia aj napriek nepriaznivému počasiu a následnému časovému sklzu užijú poriadnu dávku rap-rockovej show, ktorú im sľúbila kapela Limp Bizkit


Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Limp Bizkit v Košiciach odpálili svoju show, koncert neprekazila ani búrka!

Štýlové retro ponožky

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!