Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Limp Bizkit v Košiciach odpálili svoju show, koncert neprekazila ani búrka!

Fanúšikovia americkej kapely Limp Bizkit sa konečne dočkali a aj napriek nepriaznivému počasiu kapela odpálila v Košiciach svoj koncert!

Členovia kapely fanúšikom sľúbili, že im to aktuálne hrá lepšie ako kedykoľvek predtým a po 22-rokoch fungovania kapely hrdo prinesú svoju rap-rockovú smršť na európsky kontinent. Po prvých tónoch kapely vieme, že hovorili pravdu.

Koncert mal výrazný časový sklz kvôli nepriaznivému počasiu a organizátori sa snažili zachraňovať, čo sa dalo. Aj napriek tomu kapela prišla na pódium až okolo 21:40 hod.

Reklama

Je však smutné, že u ľudí nemá takáto situácia žiadne pochopenie a nadávajú na všetko a na všetkých. Počasie sa naozaj nedá ovplyvniť a keď začne silná búrka, organizátori si naozaj nič nepomôžu. Zostáva im len čakať tak, ako všetkým ostatným a následne pod tlakom riešiť časový sklz s kapelou, fanúšikmi, celým organizačným tímom a hlavne s manažmentom kapely Limp Bizkit..

Kapela Limp Bizkit má veľmi prísne bezpečnostné podmienky a organizátori ich museli dodržať. Vpúšťanie do areálu sa posunulo až na 20:30 z nariadenia manažmentu Limp Bizkit.

Organizátori sa preto niekoľko tisíc ľudí snažili pustiť dnu čo najrýchlejšie ako sa dalo. Veríme, že si fanúšikovia aj napriek nepriaznivému počasiu a následnému časovému sklzu užijú poriadnu dávku rap-rockovej show, ktorú im sľúbila kapela Limp Bizkit! 

Reklama

Prečítajte si tiež:

Správy

Spevák a zakladateľ legendárnej kapely Omega Kóbor János zomrel vo veku 78 rokov. Informovala o tom kapela Omega na svojom oficiálnom Facebooku. „Týmto Vám...

Novinky zo sveta hudby

Skupina IMT Smile prináša vianočný hit s názvom V LETE…. Ide o titulnú skladbu pre nový film od Evity Twardzik, ktorý sa dostane do našich kín na...

Kapely

Jedna z najúspešnejších českých kapiel súčasnosti oslavuje 25 rokov svojej existencie. A nie je lepší spôsob, ako osláviť narodeniny než retrospektívnym kompletom štyroch CD, ktorý mapuje...

Zaujímavosti

Talentovaná speváčka a herečka Zuzana Hrvoľ, ktorú poznáme aj zo známeho Ďurovčíkovho muzikálu Jesus Christ Superstar, predstavuje k Medzinárodnému dňu eliminácie násilia páchaného na ženách...

Reklama