Lístky na Chrisa Normana sa predávajú rýchlo!

0
14
views

Organizátori koncertu Chrisa Normana, ktorý sa uskutoční v popradskej Aréne 12. júna záujme divákov milo prekvapil. Vstupenky na sedenie sú už vypredané. Za prvé dva týždne predpredaja fanúšikovia vykúpili celkovo štvrtinu kapacity haly.

O koncert Chrisa Normana so skupinou v Poprade je veľký záujem. V meste pod Tatrami vystúpi 12. júna. Vstupenky sa predávajú rýchlejšie, ako organizátori očakávali. Počas prvých dvoch týždňov fanúšikovia vykúpili všetky lístky na sedenie a štatistika hovorí, že pri aktuálnom tempe môže byť koncert čoskoro vypredaný.

„Za prvé dva týždne sme predali štvrtinu lístkov. Stalo sa tak v čase, kedy sme ešte nemali vytlačené plagáty a bilbordy,“ hovorí Robert Karas z produkčnej spoločnosti Key Art Agency. „Takýto veľký záujem o koncert Chrisa Normana nás teší,“ dodal. Vstupenky v cene od sedem eur sú k dispozícii v sieti Predpredaj.sk, Mestskej informačnej kancelárii na Námestí sv. Egídia v Poprade i v samotnej popradskej Aréne.

Generálnym partnerom koncertu Chrisa Normana je spoločnosť Tatramat – ohrievače vody. „Keďže si v tomto roku pripomíname pre našu značku krásne jubileum, rozhodli sme sa osláviť ho vo veľkom.Rok 2016 je v Poprade navyše rokom 760. výročia prvej písomnej zmienky o meste a 70. výročia spojenia Popradu, Veľkej a Spišskej Soboty do veľkého Popradu. Sme preto radi, že sme našli spoločnú reč aj s primátorom Jozefom Švagerkom a do nášho domovského mesta tak prinášame legendárneho speváka Chrisa Normana,“ uviedol konateľ spoločnosti Peter Štrbian. Tatramat začal vyrábať ohrievače vody pred 55 rokmi.

„Tak, ako je v populárnej hudbe Chris Norman symbolom tradície a kvality sme rovnakým pojmom medzi výrobcami ohrievačov vody my,“ dodal P. Štrbian.

Koncert, na ktorom zaznejú generačné hity ako Midnight Lady, Lay Back In The Arms Of Someone či nesmrteľná pesnička Livin’ Next Door To Alice bude zároveň prvým koncertom tohtoročného Popradského kultúrneho leta. Chris Norman bude mať samostatný koncert v tomto regióne po prvýkrát aj vďaka veľkej pomoci zo strany mesta Poprad.

Vstupenky na jeho koncert 12. júna v Poprade sa predávajú za zvýhodnenú cenu sedem eur. „Je to náš darček ľuďom z regiónu, významnú časť vstupného hradí spoločnosť Tatramat – ohrievače vody,“ vysvetlil P. Štrbian.