Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Lola Marsh zrušili koncerty kvôli koronavírusu, nakoniec na Slovensko prídu

Ihneď po tom, ako v súvislosti so šírením koronavírusu zrušili organizátori zvyšok slovenského turné Lola Marsh, s kapelou a klubmi začali pracovať na nových termínoch!

Skupina svoj špeciálny vzťah k slovenským fanúšikom a túžbu vrátiť sa deklarovala aj emotívnym postom na svojom Facebooku. Po veľmi rýchlom jednaní s agentmi a klubmi organizátori našli nové voľné termíny koncom septembra.

Lola Marsh tak vystúpia 25.9. v trenčianskom Piano Clube, 27.9. v bratislavskej Refinery Gallery a 28.9. v Mestskom divadle Žilina. Aj presunuté koncerty otvorí talentovaná trenčianska speváčka Nina Kohoutová. Lístky si môžete kúpiť na www.pohodafestival.sk/sk/shop.

Reklama

Všetci majitelia vstupeniek na pôvodné koncerty si ich môžu uplatniť na presunuté termíny. Od dnes tak organizátori spúšťajú len predpredaj koncertov v Bratislave a Trenčíne, nakoľko žilinský koncert bol už dávnejšie vypredaný.

Štefan Štec a jeho Fajta idú na turné, zahrajú unikátne novinky aj známe hity

V prípade, že majiteľom lístkov nové termíny nevyhovujú, môžu požiadať o stornovanie lístka a vrátenie peňazí. Stačí ak na e-mailovú adresu shop@pohodafestival.sk pošlú číslo objednávky a číslo účtu vo formáte IBAN (kam organizátori môžu peniaze vrátiť).

Záujemcov o refundáciu organizátori prosia, aby si nárok na ňu uplatnili najneskôr do 27. marca 2020, nakoľko proces vracania vstupného chcú uzavrieť do konca marca. Prípadné stornované vstupenky na žilinský koncert vrátia do predaja začiatkom apríla.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Správy

Tak toto tu ešte nebolo! Kapela Iconito, ktorá je známa tým, že spája pop s folklórom, sa tentoraz dala dokopy s raperom Majselfom. Výsledkom je vskutku...

Správy

13. ročník One Day Jazz Festivalu otvorí pre návštevníkov svoje brány už koncom júna. Počas pandémie sa jeho priority nemenia, no niektoré sa dostávajú...

Koncerty

Kapele Peter Bič Project ide karta – čo skladba, to mega hit! Aj ich najnovšia pohodová pesnička Máj sa fanúšikom i hudobným redaktorom mimoriadne páči...

Koncerty

Po dlhých mesiacoch čakania si, zdá sa, opäť užijeme hudbu tak, ako ju máme najradšej – naživo. Bratislavské koncertné leto odštartuje séria vystúpení slovenských...