Koncerty

Lola Marsh zrušili koncerty kvôli koronavírusu, nakoniec na Slovensko prídu

Ihneď po tom, ako v súvislosti so šírením koronavírusu zrušili organizátori zvyšok slovenského turné Lola Marsh, s kapelou a klubmi začali pracovať na nových termínoch!

Skupina svoj špeciálny vzťah k slovenským fanúšikom a túžbu vrátiť sa deklarovala aj emotívnym postom na svojom Facebooku. Po veľmi rýchlom jednaní s agentmi a klubmi organizátori našli nové voľné termíny koncom septembra.

Lola Marsh tak vystúpia 25.9. v trenčianskom Piano Clube, 27.9. v bratislavskej Refinery Gallery a 28.9. v Mestskom divadle Žilina. Aj presunuté koncerty otvorí talentovaná trenčianska speváčka Nina Kohoutová. Lístky si môžete kúpiť na www.pohodafestival.sk/sk/shop.

Všetci majitelia vstupeniek na pôvodné koncerty si ich môžu uplatniť na presunuté termíny. Od dnes tak organizátori spúšťajú len predpredaj koncertov v Bratislave a Trenčíne, nakoľko žilinský koncert bol už dávnejšie vypredaný.

V prípade, že majiteľom lístkov nové termíny nevyhovujú, môžu požiadať o stornovanie lístka a vrátenie peňazí. Stačí ak na e-mailovú adresu shop@pohodafestival.sk pošlú číslo objednávky a číslo účtu vo formáte IBAN (kam organizátori môžu peniaze vrátiť).

Záujemcov o refundáciu organizátori prosia, aby si nárok na ňu uplatnili najneskôr do 27. marca 2020, nakoľko proces vracania vstupného chcú uzavrieť do konca marca. Prípadné stornované vstupenky na žilinský koncert vrátia do predaja začiatkom apríla.

To Top