Lucia Briestenská predstavuje debutový album a spolu so Simou Martausovou odkazuje: Kto hľadá ten nájde!

0
35
views

Nový slovenský pesničkársky objav Lucia Briestenská chystá predstavenie svojho debutového albumu. Na predstavenie CD v Považskej Bystrici si pozvala aj jej dlhoročnú kamarátku Simu Martausovú, ktorá ho spoločne s primátorom mesta Považská Bystrica uvedie do života! 

Kto hľadá, nájde…

31.1.2017 (utorok) je pre nás možno všedný, no pre Luciu výnimočný deň, kedy v Považskej Bystrici uvedie svoje hudobné dieťatko do sveta hudby.  „Kto hľadá, nájde!“ sú slová, ktorými pozýva na túto udalosť! Ako sama hovorí, nie je to len fráza. „Človek, ktorý kráča za svojím snom, nevzdáva sa a je trpezlivý, naozaj nájde to, čo hľadá.“

Koncert so známymi menami..

Koncert je podľa mladej speváčky jej životná udalosť, ktorej sa zúčastnia aj pre ňu najvzácnejší ľudia, akými sú bezprostredne jej rodina a priatelia. Dvere sú otvorené všetkým fanúšikom, pretože koncert je organizovaný najmä pre nich. V programe nemôžu chýbať ani mená, s ktorými Lucia dlhodobo spolupracuje. Jednou  z nich je rodáčka z Považskej Bystrice Sima Martausová„So Simou sme spolu hudobne vyrastali. Práve medzi múrmi Základnej umeleckej školy v Považskej Bystrici sme sa prvý krát stretli, prvý krát sme si spolu zaspievali. Od tej doby sa stretávame na pódiách dodnes. Je to pre mňa veľmi významné, že Sima bude takou krstnou môjho prvého CD. Nikto iný sa na túto pozíciu nehodí viac ako ona!“ Medzi ďalšími účinkujúcimi tohto koncertu bude talentovaný multiinštrumentalista Peter Luha, ktorý sa postaral o hudobnú produkciu Luciinho albumu.

Tretí singel ako pozvanie…

Mladá pesničkárka pozýva všetkých svojich fanúšikov na predstavenie CD- Slnko, hrej!, ktoré sa uskutoční 31.1.2017 (utorok) o 18:00 hod v koncertnej sále Základnej umeleckej školy v Považskej Bystrici na ulici M. R. Štefánika. Ako pozvánku prikladá tretí singel s názvom Kto hľadá, nájde naspievaný s jej dobrou kamarátkou, rodáčkou z Považskej Bystrice a najnovšie krstnou jej debutového CD – Simou Martausovou.

Viac informácií na www.luciabriestenska.sk alebo na www.facebook.com/el.briestenska