Koncerty

Lucie Bílá zaspievala vo Vrábľoch pre dvojtisícové publikum!

Česká speváčka a muzikálová herečka Lucie Bílá prišla v priebehu dvoch rokov do mesta Vráble už po druhýkrát, aby miestnemu publiku zaspievala svoje hity na Hodovom koncerte na Čerešňovom námestí! 

Tradičný hodový koncert každoročne organizuje Mládežnícky parlament Vráble. V roku 2015 sa Lucie Bílá predstavila vo Vrábľoch s komorným programom Recitál s klavírnym doprovodom Petra Maláska vo Farskom kostole Preblahoslavenej Panny Márie. Tento koncert mal obmedzený počet vstupeniek z dôvodu kapacity kostolu a preto sa organizátori rozhodli Lucie Bílu zavolať na Hodový koncert opäť v roku 2018.

Tentokrát však Lucie Bílá prišla s kompletnou kapelou Petra Maláska a bol to naozaj veľkolepý zážitok. Návštevníci Hodového koncertu mohli zažiť show zloženú z najznámejších hitov Lucie Bílej, na ktorú sa nezabúda. Speváčke to na pódiu s kapelou naozaj pasuje. Zaujímavosťou je, že Lucie Bílá svoju kariéru začínala ako speváčka heavymetalovej kapely Arakain.

Návštevníci práve čítajú:
V piatok štartuje v areáli Zelená voda festival TOPFEST!

Lucie Bílá nám venovala aj podpis na gitaru… VIAC TU!

Brány Hodového koncertu sa otvorili 13.10.2018 o 18:00 a prvých návštevníkov vítala kapela Backspace, ktorá zahrala známe slovenské ale aj zahraničné skladby. O 19:00 si prišli na svoje hlavne fanúšikovia tvrdšej muziky, ktorú ponúka kapela Metropolis so známym gitaristom Jimim Cimbalom. V kapele Metropolis hrá na bicie aj vrábeľský hudobník a spevák Michal Chrenko. O 20:00 vystúpila kapela Spodorecha, ktorá zahrala slovenské a české hity.

Námestie sa do 21:00 zaplnilo a nedočkaví návštevníci čakali na prvé tóny kapely Petra Maláska a jedinečný spev Lucie Bílej, s ktorou si nadšené publikum spievalo každú skladbu od začiatku až po koniec. Lucie Bílá a kapela Petra Maláska odohrali naozaj fantastický koncert, na ktorý sa vo Vrábľoch bude ešte dlho spomínať. Na záver programu zahrala kapela The Smalltown boy s frontmanom Romanom Oravcom.

To Top