Lucka Vondráčková naspievala duet s Mirom Jarošom

0
11
views

Spevák Miro Jaroš sa po úspešnej kariére na Slovensku vydáva do vôd českého šoubiznisu. Do povedomia našich susedov sa dostáva vďaka duetu s Luckou Vondráčkovou, ktorá na svoj nový album Oheň zaradila Jarošovu skladbu Na pokraji síl, ktorú pôvodne naspieval s Dominikou Mirgovou. Vypočujte si jeho českú verziu.

Netradičné spojenie českej slávice s Miro Jarošom iniciovala speváčka, ktorá podľa vlastných slov na dobré pesničky nezabúda: „Miro prišiel s nápadom nahrať dve verzie pesničky Na pokraji síl, s českou a slovenskou speváčkou. Slovenskej verzii sa darilo, vznikol na ňu videoklip, ale tá česká ostala v jej tieni. Ale ja na dobré pesničky nezabúdam, tak som ju aj po dlhšom čase veľmi rada pridala na svoj album Oheň. Žiari na ňom ako krištáľ,“ prezradila Lucka.

Príbeh skladby izraelského hudobníka Idana Raichela, ktorú Jaroš napísal v slovenčine, tak pokračuje za ďalšími hranicami: „Pôvodne som plánoval skladbu vydať aj na Slovensku aj v Čechách, no neostal nám na to čas. Slovenská verzia s Dominikou Mirgovou tak ostala jedinou oficiálnou, až doteraz, kedy mi Lucka napísala, že by ju chcela na svoj album,“ doplnil Jaroš, ktorý aktuálne v štúdiu pracuje na úplne novom hudobnom počine, ktorý vraj mnohých prekvapí: „Nahrávam nové skladby, uvidíme, čo z toho bude, ale teším sa z nich, sú iné, tak verím, že sa medzi nimi nájde silný singel, ktorý sa stane hitom.“ Či sa v Čechách stane hitom duet Na pokraji síl s Luckou Vondráčkovou, sa ešte len uvidí.

pôvodná verzia s Dominikou Mirgovou


Zdroj: Michal Sefcik