Hľadáte niečo konkrétne?

Kapely

Luisville Story predstavili novú skladbu Povstanem!

Mladá krv slovenského rocku stále vrie aj v žilách tohto zoskupenia, o ktorom sme Vám už pred časom písali. Čo majú nové a čo chystajú nám prezradil spevák Robo.

Naposledy, keď sme o Vás písali pred letom, ste vydávali nový singel a plánovali leto stráviť v skúšobni. Ako to nakoniec dopadlo?

Je to pravda, plány sme mali takéto, no nakoniec sme dosť materiálu stihli dokončiť ešte pred letom a ja som si stihol na dva mesiace odbehnúť do Grécka, kde som pracoval ako animátor. Dva mesiace ale prešli ako voda a ja som sa vrátil späť na Slovensko.

Reklama

To je skvelé! Nebolo ťažké naskočiť späť do pracovného tempa a pokračovať tam, kde ste prestali?

AMC Trio znovu na pódiách, nebudú chýbať ani zaujímaví hostia

Dá sa povedať, že prvé dni som si musel trochu zvykať, ale s chalanmi sme skvele zohratí, a tak sme dobehli všetko veľmi rýchlo. Hneď v septembri sme sa vrátili aj na koncertné pódiá a do konca roka v hraní plánujeme pokračovať. Nedávno sme absolvovali vystúpenie v Slovenskom Rozhlase v rámci Košického zlatého pokladu a momentálne sme v strede koncertnej šnúry.

Doposiaľ ste zverejnili štyri skladby, tú poslednú v júni tohto roku. Aké mala ohlasy? Môžeme sa tešiť aj na ďalšie?

Reklama

Skladba „Navždy“ mala pozitívne ohlasy, čo nás nakoplo a rozhodli sme sa, že zverejníme teda aj ďalšiu. Je to pieseň „Povstanem“, ktorú vydávame spolu s lyric videom. Nahrávali sme ju v štúdiu Randal Group production v Seredi u známeho slovenského gitaristu a producenta Jimiho Cimbalu, s ktorým spolupracujeme už takmer dva roky. Nájdete v nej prvky rocku, trochu screamu ale aj rapu. Určite stojí za vypočutie.

Kapela Heľenine Oči v novej skladbe radí ako zbaliť dievča na víno

S Jimim Cimbalom ale chystáte aj iný druh spolupráce, prezraď nám niečo viac!

Áno, je to pomerne čerstvá novinka a nerád by som predbiehal, ale s Jimim sme začali pracovať aj na spoločnom videoklipe. Sme ale úplne na začiatku, videoklip by mal byť komplexný a nadčasový a preto by som nerád prezrádzal detaily. Pravdou však je, že Jimi v skladbe ukázal nielen svoje produkčné, ale i herné majstrovstvo. Fanušíkovia sa určite všetko dozvedia včas.

Reklama

Spomínal si koncerty, kde Vás môžu ľudia vidieť najbližšie?

Už tento víkend sa predstavíme v Nitre a v Nových Zámkoch, kde sme mali zatiaľ skvelé koncerty. Všetkých srdečne pozývame a veríme, že si to spolu poriadne užijeme.

Debutový album kapely Good Road pokrstil dirigent Adrian Kokoš a operný spevák Roman Krško

Najčítanejšie články

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Kapely

The Miženko Brothers pokračujú na letnej vlne a po roku opäť vydávajú nový singel. A ako svoje Voľno trávite Vy? Pred rokom mali fanúšikovia...

Správy

Mladý slovenský producent, DJ a skladateľ Dlugosh má na konte ďalší medzinárodný počin. Po tom, ako v minulosti zabodoval na vydavateľstve najlepšieho DJ-a sveta Dona Diabla,...

Novinky zo sveta hudby

Kapela Iron Maiden po šiestich rokoch vydala novú skladbu s názvom The Writing On The Wall, ktorú si môžete exkluzívne vypočuť. Metalová kapela nahrala...

Zaujímavosti

Hudobné trio z Košíc KATE EVANS, ktoré vzniklo len v júni tohto roka, vydáva svoj debutový singel About us. V obsadení spev, gitara a...