Kapely

Luisville Story prinášajú nový videoklip, v ktorom si zahral aj Jimi Cimbala

Mladícke nadšenie, dlhoročné skúsenosti a hudobné umenie sa snúbia v unikátnej novinke na slovenskej hudobnej scéne. Kapela Luisville Story už koncom minulého roka začala nahrávať videoklip na novú skladbu Spoveď. Energická balada na akú u chalanov nie sme zvyknutí sa dočkala svojej premiéry.

Svoje umenie v nej ukázal aj výborný slovenský gitarista Jimi Cimbala, ktorý sa v ich videoklipe objavil tiež. O detailoch z nakrúcania nám porozprával bubeník Mojo.

Vydali ste už svoj tretí videoklip, ako si s ním spokojný?

Mám z neho nesmiernu radosť. Nakrúcali sme ho v rozpätí niekoľkých mesiacov na rôznych miestach, je to zatiaľ náš najkomplexnejší počin. Do príbehu sme zasadili najmä štyroch malých chlapcov. Tí symbolizujú našu kapelu, pričom sme sa klipu snažili dať trochu retrospektívny náboj.
V jeho závere sa objavíme aj my s Jimim Cimbalom, ktorý nám do skladby struhol majstrovské sólo. Celé nakrúcanie mali pod palcom kamaráti z Lexis production. S nimi spolupracujeme od začiatku našej existencie.

Kto sú herci z Vášho videoklipu? Sú to profesionáli? Vyzerajú veľmi presvedčivo.

(Smiech) Možno ich čaká kariéra v tejto sfére. Sú to naši príbuzní a kamaráti. Pokiaľ viem, hraniu sa nikto z nich nevenuje, no uznávam, že sa svojich úloh zhostili výborne a spolupráca s nimi prebiehala na jednotku.

Ako vznikol nápad zložiť skladbu s Jimim Cimbalom?

Všetky skladby nahrávame v jeho štúdiu Randal Records v Seredi, takže s ním spolupracujeme bezmála tri roky. A hoci je Jimi väčšinou vyťažený, našiel si čas, zobral gitaru a výsledok podľa nás stojí za to. Spolu so všetkými našími skladbami sme ju nahrali aj na digitálne platformy, aby bola dostupná pre čo najviac ľudí.

To Top