Viac...

Mac audio prináša malý, štýlový bluetooth reproduktor do tvojho vrecka!

Bluetooth reproduktory spravili na trhu obrovský boom a výrobcovia sa snažia prinášať stále nové, vylepšené produkty, ktoré sú niekedy len zmena farby, alebo veľkosti. Mac audio však zostali pri mini reproduktore a jeho prednú mriežku využili na potlač až 5 rôznych dizajnov, ktoré Vašu zbierku (pokiaľ ste milovníkom bluetooth reproduktorov pre každú príležitosť) určite obohatia! 

Mac Audio BT Style 1000 je k dispozícií v piatich farebných prevedeniach – Loud / Skully / DJ / Monster / Pery. Mriežka reproduktorov s dizajnovým tlačidlom je integrovaná do vysoko kvalitného plastového krytu s mäkkým dotykovým povrchom.

V bass reflex je umiestnená širokopásmová jednotka s rozmermi 38 mm a mimoriadne výkonný zosilňovač pre maximálnu úroveň. Výkonná vysokovýkonná batéria dodáva potrebnú energiu na 4 hodiny prehrávania hudby. Bezdrôtový kanál je dodávaný pomocou najnovšej verzie Bluetooth od verzie 4.2 alebo prostredníctvom vstupu AUX IN 3,5 mm z prehrávača MP3.

Ako sme už spomenuli, tak reproduktor vydrží 4 hodiny prehrávania hudby, čo je na rozmery 83 x 68 x 33 slušná výdrž! V jeho balení sa nachádza reproduktor, nabíjací microUSB kábel, putko na pohodlné prenášanie a potrebné dokumenty.

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.