Press "Enter" to skip to content

Mac audio prináša malý, štýlový bluetooth reproduktor do tvojho vrecka!

Mac audio prináša malý, štýlový bluetooth reproduktor do tvojho vrecka!
Ohodnoť článok!

Bluetooth reproduktory spravili na trhu obrovský boom a výrobcovia sa snažia prinášať stále nové, vylepšené produkty, ktoré sú niekedy len zmena farby, alebo veľkosti. Mac audio však zostali pri mini reproduktore a jeho prednú mriežku využili na potlač až 5 rôznych dizajnov, ktoré Vašu zbierku (pokiaľ ste milovníkom bluetooth reproduktorov pre každú príležitosť) určite obohatia! 

Mac Audio BT Style 1000 je k dispozícií v piatich farebných prevedeniach – Loud / Skully / DJ / Monster / Pery. Mriežka reproduktorov s dizajnovým tlačidlom je integrovaná do vysoko kvalitného plastového krytu s mäkkým dotykovým povrchom.

V bass reflex je umiestnená širokopásmová jednotka s rozmermi 38 mm a mimoriadne výkonný zosilňovač pre maximálnu úroveň. Výkonná vysokovýkonná batéria dodáva potrebnú energiu na 4 hodiny prehrávania hudby. Bezdrôtový kanál je dodávaný pomocou najnovšej verzie Bluetooth od verzie 4.2 alebo prostredníctvom vstupu AUX IN 3,5 mm z prehrávača MP3.

Ako sme už spomenuli, tak reproduktor vydrží 4 hodiny prehrávania hudby, čo je na rozmery 83 x 68 x 33 slušná výdrž! V jeho balení sa nachádza reproduktor, nabíjací microUSB kábel, putko na pohodlné prenášanie a potrebné dokumenty.

FavoriteLoadingPridať do obľúbených položiek