Cinema

Mace Windu môže byť vo vesmíre Star Wars živý!

Článok prečítate za: 1 min.

Fanúšikovia po celom svete sa už niekoľko rokov zaoberajú osudom jedného z najväčších Jediov počas Clone Wars a zrejme aj jedného z najtalentovanejších šermiarov celého Star Wars Mace Windu!

Po napínavom zápase medzi Darth Sidiousom a Mace Windum bol zranený a zradený Anakinom Skywalkerom, ktorý mu odsekol ruku. Následne spadol do ulíc mesta po odhodení silnými  bleskami, ktorými ho zasiahol Darth Sidious. Vtedy sa začali diskusie, či mohol Mace Windu tento útok a pád prežiť.

Článok pokračuje pod reklamou

Retro ponožky

Podľa informácií, ktoré sa objavili na internete sa Mace Windu mohol v príbehu Star Wars naozaj zachrániť. Toto vyjadrenie pochádza priamo od herca Samuela L. Jacksona, ktorý hrá postavu Mace Windu. V rozhovore pre Talk show Q & A prezradil, že Mace Windu určite prežil. “Jedi môžu padnúť z extrémne vysokých výšok”: povedal v Q & A Samuel L. Jackson.

Jackson tiež odhalil jedného z najväčších podporovateľov vo veci prežitia Mace Windu. Áno je to samotný George Lucas! Ten sa vyjadril: “Som s tým v poriadku. Môže byť nažive.”

Postava Mace Windu sa teda mohla po čistkách rozkazu 66 ukrývať podobne ako Yoda a možno sa jej dočkáme napríklad v Star Wars Rebels alebo v inom Star Wars filme zo série Story. Či je to už pravda, alebo nie, bolo by určite skvelé, keby Mace Windu prežil!

Newsletter

Odoberajte náš hudobný newsletter. Aktuálne informácie a novinky zo sveta hudby priamo do Vášho e-mailu.

Odoslaním aktivujete odber e-mailových upozornení na hudobné novinky. Odber môžete kedykoľvek zrušiť kliknutím na odkaz "chcem sa odhlásiť", ktorý nájdete v každom e-mailovom upozornení. Zadaním e-mailu súhlasíte s podmienkami.

Najčítanejšie články za 7 dní

To Top