Koncerty

Maduar presúva turné na rok 2021, odohrajú len jeden exkluzívny koncert

Legendárna skupina Maduar prekladá svoje turné na rok 2021. Členovia Ladislav a Juraj Matyinkovci sa rozhodli ponechať si len jeden exkluzívny koncert na amfiteátri v rodnej Rimavskej Sobote.

„V hre bolo viacero možností, vrátane realizácie celej šnúry na jeseň, ale na koniec roka už bolo presunutých toľko podujatí, že pridávať tam ďalšie považujeme za nezmyselné. Navyše je na stole aj ekonomický dopad tejto krízy, ľudia budú mať zrejme po lete úplne iné starosti, ako chodiť na koncerty“, uviedol Juraj Matyinko z Maduaru.

„V tomto roku sme si ponechali len jeden termín, ktorým je 5. september, a to na amfiteátri v našom rodnom meste. Tým, že pôjde o jediný koncert, spravime všetko preto, aby bol exkluzívny a výnimočný. Je pripravená veľkolepá scéna s viacerým LED obrazovkami, sprevádzať nás budú špičkoví hudobníci a predstavia sa na ňom špeciálni hostia. Okrem Ivanny Bagovej, s ktorou dlhodobo spolupracujeme, nadviažeme na úspešný koncept z minulého roku a opäť dáme v našom programe priestor aj detským talentom z nášho regiónu. Minulý rok sme si to otestovali a malo to mimoriadny ohlas“, doplnil jeho brat Ladislav.

Obidvaja spoločne dúfajú, že v tom čase im už opatrenia dovolia zrealizovať koncert v plnohodnotnom režime aj s divákmi. Ak by však boli ešte stále v platnosti určité obmedzenia,sú pripravení vysielať koncert aj online formou live streamu na svojom Facebooku a YouTube kanáli.

To Top