Magnat CS 10 – pôžitok pre Vaše uši v pohodlí domova!

0
48
views

Magnat CS 10 je kvalitný a štýlový domáci reproduktor pre všetkých hudobných fajnšmekrov, ktorý je možné pripojiť do WiFi siete a streamovať na ňom svoju obľúbenú hudbu napríklad pomocou aplikácie Spotify, alebo počúvať svoje obľúbené internetové rádiá!

Samotný reproduktor sa vyznačuje hlavne exkluzívnymi komponentami vyvinutými pre maximálny pôžitok z hudby a veľkou výhodou je prepojenie viacerých reproduktorov Magnat vo Vašom dome alebo byte, len pomocou jedného tlačidla. Táto technológia je veľmi jednoduchá, pohodlná a hlavne bezdrôtová. Hudbu však môžete do každého reproduktora rozdeliť aj samostatne v rôznych miestnostiach, alebo ako skupinu v spomínanom “párty” režime.

Pre správne fungovanie zariadenia potrebujete len napájací kábel. Reproduktor je priamo integrovaný do Vašej domácej WiFi siete a je možné ho ovládať veľmi jednoducho pomocou smartfónu alebo tabletu. Aplikácie sú dostupné pre Android aj iOS. V domácej sieti je možné prevádzkovať až 10 reproduktorov, ktoré môžu byť samostatne ovládané.

Reproduktory Magnat CS 10 sú dostupné v dvoch elegantných farebných prevedeniach v čiernej a bielej. Sú vybavené antracitovo sfarbenou kovovou mriežkov na prednej strane, ktorá poskytuje maximálnu a účinnú ochranu integrovaných častí šasi pred rôznymi nárazmi, údermi a nežiadúcimi poškodeniami. Reproduktor je navyše vybavený vstavanou batériou, kedy môžete prehrávať hudbu po dobu 2 hodín a tak ho môžete využiť aj na miestach, kde práve nemáte možnosť zapojiť ho do elektrickej siete.

Ak potrebujete naozaj kvalitný zvuk a máte radi štýlové a moderné doplnky do domácnosti, reproduktor Magnat CS 10 si u Vás určite nájde miesto. Zariadenie si môžete zakúpiť priamo na stránkach www.audio.sk za cenu 199€.