Magnat LZR 948 – Nemecká kvalita a bezdrôtový prenos zvuku!

0
80
views

Špičková technológia a najlepšie spracovanie sú synonymom pre nové slúchadlá Magnat LZR 948. Bezdrôtová technológia Bluetooth zaručuje kvalitný prenos zvuku a 9,2 mm menič nastavený laserovou technológiou zaisťuje minimalizáciu skreslenia!

Slúchadlá sú výsledkom spolupráce firmy Magnat a preslávenou dizajnérskou spoločnosťou DesignWorx, nemeckými špecialistami na dizajn audio produktov. Dizajn získali od slávneho talianskeho štúdia Pininfarina. Základnými specifikáciami slúchadiel je frekvenčný rozsah 14 – 26,000 Hz, hmotnosť len 16 gramov, integrovaná Lítium-iónová batéria, ktorá vydrzí až 8 hodín a súčasťou balenia je aj praktické vrecko na prenášanie

Balenie ďalej obsahuje aj USB kábel, štyri druhy silikónových koncoviek a špeciálny nadstavec pre športovcov. Ovládanie slúchadiel zabezpečuje trojdlačidlový ovládač a ponúka štandardné funkcie ako pridanie hlasitosti a tlačidlo play/pause. Na ovládači je zabudovaný aj mikrofón a výborne ukrytý microUSB konektor, ktorý slúži na nabíjanie.

Ak máte radi štýlový dizajn a potrebujete mať slúchadlá vždy poruke, určite sa pozrite po Magnat LZR 948. Môžete si ich zakúpiť priamo na stránkach www.audio.sk za cenu 89€.