Majk Spirit mieri do Podhájskej! Vezme si aj plavky?

0
7
views

Obec Podhájska v novozámockom okrese je vyhľadávaným miestom pre jej termálne kúpalisko. Správy o ňom dorazili aj do tímu Majka Spirita. Do Podhájskej sa však prioritne nechystá za kúpaním.

Talentovaný Objav roka z udeľovania cien Slávik 2011 prijal pozvanie na 6. ročník Podhájska Music Fest-u. Ten sa síce profiluje ako rockový, no jeho organizátori každý rok doprajú návštevníkom nejakú lahôdku. Tento rok je to, okrem štartu celého programu v piatok 13-teho, práve vystúpenie Majka Spirita, ktorý sa na pódiu predstaví o deň neskôr, v sobotu. Návštevníci sa môžu tešiť nielen na jeho skladby z debutového albumu Nový človek, ale aj na raperov pozitívny prístup k životu, ktorý si iste nezabudne zbaliť so sebou do Podhájskej. Ako to bolo s plavkami, vás budeme informovať po skončení festivalu.

Veľkému ťaháku programu Podhájska Music Fest-u 2012 Majkovi Spiritovi budú v prvý deň sekundovať ostrieľané hudobné mená: Inekafe, Slobodná Európa, Polemic, IMT Smile, Zuzana Smatanová. V sobotu vystúpia aj kapely Smola a Hrušky, From Our Hands, Zoči Voči či Konflikt.

Tip:  Študentský festival súčasnej hudby Orfeus začína už tento víkend!

Ak stále váhate, vstupenky zakúpite aj priamo na mieste konania. Vstup na jedeň deň vás vyjde na 13, na oba na 19 €. Okrem bohatého hudobného programu čaká festivalníkov stanové mestečko, vynikajúce gastronomické špeciality a už tradične jedinečná atmosféra.

Zdroj: Nikoleta Kováčová

Nenechajte si ujsť: