Zaujímavosti

Majk Spirit vydal novú skladbu venovanú svojej snúbenici

Nečakaný lovesong zverejnil raper Majk Spirit na svojej sociálnej sieti v deň narodenín svojej milovanej. Týmto zaľúbeným gestom si získal mnoho fanúšikov.

Láska je láska. Každý z nás ju vyjadruje svojim spôsobom. Kvety, pekné slová či iné dary potešia každú ženu. Jeden z popredných slovenských raperov má na vyjadrenie zaľúbenia svoje spôsoby.

Raper Majk Spirit, vlastným menom Michal Dušička vydal song s názvom „11“ venovaný svojej krásnej snúbenici Máši v deň jej narodenín.

Na svojej sociálnej sieti Instagram sa vyjadril „11 out of 10 thats how much I love you, Happy bday to my FiFi. Nový song, ktorý som napísal pre moju snúbenicu je online na všetkých hudobných platformách.“  

Skladba bola vydaná ako audio skladba 11.mája, v deň Mášiných narodenín.V instagramovom popise vyjadril lásku a poprial svojej snúbenici všetko najlepšie.

Majk Spirit bol dlhé roky známy svojim single životom. Skladby plné textov práve o tom aké fajn je byť nezadaný, boli súčasťou jeho tvorby.  Minulý rok sa ale všetko zmenilo, keď sa dal dohromady so svojou životnou láskou, modelkou Mášou. Svoj spoločný život zdieľajú aj s fanúšikmi, ktorí im vo vzťahu prajú len to najlepšie.

Zamilovaný song je plný romantických viet, ktoré odrážajú ich spoločné zážitky a dovolenky. Majk sa dokonca v piesni vyjadril: “Chcem ti dať prsteň a svoje priezvisko”, čo znamená, že to s kráskou myslí naozaj vážne.

Autor: Tereza Kosecová

To Top