Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Majself v novej skladbe spojil exotiku s vášňou ku svojej žene!

Majself v novej skladbe spojil exotiku s vášňou ku svojej žene!

Po energickej skladbe “JUMP” prináša MAJSELF z pripravovaného albumu “ROMEO A JULIA” ďalšiu skladbu, ktorej vizuál bol čiastočne natočený v Thajsku na ostrove Koh Samui.  Na prvý pohľad sa nová skladba zdá ako romantické vyznanie Majselfa svojej žene a umeleckej múze – Julke, no textovo song podčiarkuje pravý vzťah dvoch ľudí, čiže miestami skladba “RÁNO” znie ako vášnivá óda pre zaľúbených. 

Skladba „RÁNO“ vznikla ako jedna z prvých, ktorá mala byť na albume “ROMEO A JULIA”, no k vizuálu sa samotný raper odhodlal až teraz. Na tohtoročnej dovolenke v Thajsku natočili spolu s režisérom zábery k skladbe “JUMP”, no práve pri natáčaní nočných záberov vznikla prvotná myšlienka k vizuálu pre “RÁNO”. 

“K tomuto songu som napísal text ráno o 4, keď som išiel z koncertu a mal som silnú tužbu byť s milovanou ženou, pred od všetkých stresov, tlaku a len splynuť s ňou, nechať sa unášať láskou psychickou i fyzickou.  Text má hlavne v druhej slohe erotický podtón, čo je z môjho pohľadu úplne v poriadku, keďže album „ROMEO A JULIA“ zachytáva vzťah muža a ženy zo všetkých subjektívnych stránok a erotika vo vzťahu dvoch ľudí je predsa neodmysliteľnou súčasťou. Realease piesne “RÁNO” vyšiel  presne na naše 11-ročné výročie, takže dokonalo sa hodí ku textu novej skladbe aj fakt, že som nesmierne šťastný, že sa môžem zobúdzať každé ráno pri svojej žene”, hovorí raper.

Reklama

Skladba vznikla opäť v spolupráci s producentom HOODINIM a o kvalitný vizuál sa postaral raperov dvorný režisér Dušan Krajčovič, zvuk doladil Baret zo SickKing records.

“Tak ako všetky moje videoklipy, aj „RÁNO“ mal na starosti Dušan. Natáčali sme v nočnej Bratislave a na ostrove Koh Samui v Thajsku. Kontrastné prostredie sme vybrali schválne, keďže pekne vystihuje myšlienku textu. Zaujímavosťou je, že scény vo vode sme točili na preslávenej Nikki Beach, ale vybrali sme nevedome práve taký úsek 50 metrov, kde sa nachádzali kraby, a kedže sme na natočenie celej scény mali zhruba 15 minút, museli sme akceptovať to, že nás vo vode kraby celých dokúsali” uzatvára veselou príhodou Majself.

Samotná skladba je poslednou pred vydaním nového albumu “RÓMEO A JÚLIA”, ktorý vychádza v predpredaji už tento mesiac – 26.5.2019.

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Legendárna slovenská kapela Horkýže Slíže využíva „nútenú“ pauzu od koncertovania na tvorbu nového materiálu. Podľa slov speváka Kuka pôjde o pokračovanie albumu Alibaba a...

Správy

Elektrická gitara zmenila dejiny hudby. (Nielen) rockoví gitaristi ako Eddie Van Halen či Jimi Hendrix sa vo svojej najlepšej ére rovnali bohom. Ak chcete...

Novinky zo sveta hudby

Frontman nemeckej skupiny Rammstein Till Lindemann vydal novú sólovú pieseň. Ide o starú vojenskú baladu Любимый город „milované mesto,“ ktorá je naspievaná v ruštine...

Novinky zo sveta hudby

Francúzska progresívna death metalová kapela Gojira prichádza s novinkou, ktorá ašpiruje na najlepší metalový album roka. V poradí siedmy štúdiový album má názov Fortitude a obsahuje jedenásť...

Reklama