Novinky zo sveta hudby

Margaréta Ondrejková prekonala problémy a vydáva prvý singel

Samostatná hudobná kariéra víťazky súťaže Česko Slovensko má talent 2019 Margaréty Ondrejkovej sa hneď na štarte trochu skomplikovala. Počiatočné problémy s hudobným producentom ju však neodradili a v nastúpenej ceste pokračuje s novým tímom spolupracovníkov.

Do rádií a fanúšikom teraz posiela svoj prvý singel Keď zaspávam. Text k skladbe napísali Miro Jurika a Marián Brezáni. Hudbu zložil Peter Šíma, ktorý nahrávku spolu s Františkom Ondrejkom aj produkoval.

„Po víťazstve v ČSMT som bohužiaľ narazila na veľmi neschopného a nekompetentného človeka, ktorý nám to dosť skomplikoval. Mala som vydávať skladbu, ktorú som s ním nahrala, ale nejak to nefungovalo a kým sa to vyriešilo, tak som sa takmer celý rok nepohla ďalej,“ povedala o problémoch mladá speváčka a k novej skladbe dodala: „Som rada, že ju už môžeme pustiť do sveta. Veľmi ma baví, aj keď to nie je úplne môj štýl. Nahrávanie bolo super. Vďaka skvelým ľuďom, ktorí sú okolo mňa, bola v štúdiu veľmi príjemná a uvoľnená atmosféra. Skladba Keď zaspávam je taká zamilovaná a verím, že tak, ako mňa osloví aj iných a že ju budú radi počúvať.“

To Top