Novinky zo sveta hudby

Marián Čekovský naspieval titulnú skladbu k seriálu Nový život

„To si nedám len tak vziať“ –  znie názov skladby z Mariánovho albumu Best On, ktorá sa stala  titulnou skladbou k novému seriálu TV JOJ Nový Život.  K piesni je už nakrútený aj videoklip plný hereckých hviezd, ktoré sa objavia v seriáli.

Narúcalo sa dva dni,  počas nakrúcania seriálu a hlavnými postavami sú herci z Nového života. Marián prechádza bytmi, prežíva život seriálových rodín a postáv. 

„ Skladbu  som urobil s  Tomim Okresom pred 12timi rokmi. Toto už je nová verzia. Klip súvisí so seriálom, ktorý bude čoskoro na JOJke, Nový život. Bude to titulná pesnička. Na natáčaní bola veľmi príjemná atmosféra. Za kamerou bol Michal Nemtuda. Bolo to úžasné. Prechádzal som štúdiami, kde sa natáčal seriál a za pár sekúnd som prežil niekoľko životov. Raz som bol v takejto miestnosti, raz v takomto prostredí. Pomáhali mi mladí herci, ale samozrejme aj Ňusi Bárta. Teším sa na to, pretože hudba patrí k takýmto úžasným projektom. Hudba vytvára platformu na to, aby sme si seriál pamätali dlho.“ – povedal Marián o klipe, piesni a natáčaní.

To Top